Přejít na obsah

AUTOMATICKA SVETLA.


Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...
V 20. 11. 2020 at 14:42, milanco napsal:

Tak sa to nakoniec podarilo. V BCM bola jedna polozka neodkliknuta ale uz to funguje. Neskor dam aj foto ak by niekto potreboval

Ahoj mozes prosim ta hodit tu foto sem.  Ja mam presne ten isty problem ako si mal ty.  Co treba odkliknut v BCM?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 9 měsíců později...

Cau, mam problem, loni mi menili okno a i novej destak protoze se pri demontazi poskodil mel sem ten typ s kosoctvercema a ted mam ten druhej.

Kdyz zacne prset sterace stiraji, kdyz se setmi svetla se rozsviti

Problem ale je ze se mi prestaly zavirat okna pri desti a nejde poradne CH a LH. Kdyz jdu k autu a odemknu DO tak se rozsviti svetla i kdyz je den. Kdyz odchazim od auta nic nesviti. V kodovani 09 mam vse dobre ale kdyz chci kodovat RLS tak neni v seznamu.

Odkaz ke komentáři

A pokud bych si vyměnil ten ovladač nomální za ten s hodnotou auto (prostě nejakej z alíku), tak drl budou svítit jak? Dálkovky s omezeným výkonem?
Aktuálně je to tak, že auto furt svítí, světla jsou vžy v poloze potkávačky a po vypnutí zapalovaní zhasnou.

Upraveno uživatelem Vlad
Odkaz ke komentáři

Ovladač s funkcí auto si můžeš dát, pokud máš světelný/dešťový senzor, po správném nakódování celého systému se ti pak bude přepínat osvětlení mezi denním modem a nočním. To jakou variantu drl na autě máš ovlačas nijak neovlivňuje. Některá auto mají denní separátní světla, některá ne. Ta co je nemají, tak musí používat dle vyhlašky tlumená a obrysová světla zároveň, popřípadě být dovybavena schválenými denními světlomety.

Dá se naprogramovat denní svícení na žárovku mlhovek se sníženou intenzitou svitu, ale tato varianta není schválená vyhláškou/homologací.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

a jde to nákodovat i jinak než ve vcds? sem se díval, že kodovaní umí třeba i carscanner aplikace nebo autocom, ale tam se musí fakt zadávat nějaký ty čísla, není to prostě, že zaškrtnu automatický světla v ui jak vcds, a 200usd se mě za to, že se mě budou zapínat světla dávat moc nechce 🙂

 

Senzor na stěrače mám tenhle a automatický stírání funguje tak jako u jiných aut

https://i.imgur.com/lmYXmpn.jpg

lmYXmpn.jpg

Upraveno uživatelem Vlad
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...