Přejít na obsah

Poblikávání kontrolky na vadnou žárovku


Doporučené příspěvky

Ahoj,nerad zakládám téma,ale nikde jsem pořádně nenašel podobnej problém.

Dost často mi poblikává "Levé zadní brzdové světlo vadné". Občas to zmizí do pár minut,ale teď už to tam je druhej den a dost mě to štve.Žárovka je samozřejmě v pohodě. Našel jsem ,že někde u svazku kabelů je i spojka na zadní ostřik,která úplně netěsní a prosakuje to do kabelů. Myslíte,že by to mohlo bejt ono? Díky za radu

Upraveno uživatelem Sikoš
Odkaz ke komentáři

Také mi to dělala objímka v zadním světle. Ráno jsem rozsvítil a nic, jedna T10 nesvítila. Stačilo bouchnout do světla a rozsvítilo se. Když jsem se na to díval, tak byly kontakty volné a žárovka ztrácela kontakt. Trochu se to zmáčklo a funguje to.

 

Mám ale jiný podobný problém v předním pravém světle. Pravá obrysovka někdy nesvítí. Světla jsou xenonová a když je zapnu tak se někdy během jízdy objeví hláška o pravé přední žárovce T10, ale přitom stále svítí. Dnes když jedu tak při zapnutí dálkových světel se znovu rozsvítí symbol prasklé žárovky. Příčinou je, že nesvítí tato pravá, ale když otočím spínačem do první polohy - svítí obrysovky, tak jdou všechny. V případě že rozsvítím i přední světla, tak pravá obrysovka zhasne. Nestalo se někomu také něco podobné a jak to řešit?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...