Přejít na obsah

Pokec o COLUMBUSu


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Docela dobry srovnani a info o novinkach. ZDE

 

Docela zajimavy material, na str. 19 se hned na zacatku pise o tom, jak je hlasove ovladani CELÉHO Columba aktivováno, a je tam kupodivu napsáno i "...mit Drucken der taste am Multifunktionslenkrad...", coz pro me usi zni velice dobre, vzhledem k tomu, jak me oproti memu presvedceni, selske logice a zdravemu rozumu tady jisty Ferda ;) stale strasil a presvedcoval, ze to pujde POUZE a JEN tim tlacitkem primo na navigaci, a ti co maji jiz nyni na svem MF volantu volbu pro hlasove ovladani (nyni pouze pro GSMII/III - je to to leve tocitko hlasitosti, ktere se da stisknout) asi budou mit smulu...

 

To znamena, je tady jiz nekdo, kdo ma novy FW pro Columba, ma hlasovou aktivaci GSMIII na svem MF volantu a muze potvrdit funkci hlasove aktivace CELEHO Columba i pres tlacitko na volantu, a nejen tedy pres tlacitko na Columbovi, ktere museji pouzit uzivatele bez MF volantu s tlacitkem hlas. aktivace ? Nejlepe FL varianta auta.

A musel "prodratovat" pripojeni stavajiciho mikrofonu pro GSM III na zadnich konektorech Columba, tak jak to to bylo diskutovano ?

Diky moc za odezvu !

Odkaz ke komentáři
Docela zajimavy material, na str. 19 se hned na zacatku pise o tom, jak je hlasove ovladani CELÉHO Columba aktivováno, a je tam kupodivu napsáno i "...mit Drucken der taste am Multifunktionslenkrad...", coz pro me usi zni velice dobre, vzhledem k tomu, jak me oproti memu presvedceni, selske logice a zdravemu rozumu tady jisty Ferda :) stale strasil a presvedcoval, ze to pujde POUZE a JEN tim tlacitkem primo na navigaci, a ti co maji jiz nyni na svem MF volantu volbu pro hlasove ovladani (nyni pouze pro GSMII/III - je to to leve tocitko hlasitosti, ktere se da stisknout) asi budou mit smulu...

Tohle zatim jde jen u VW, pokud se nepletu skodovacke volanty toto tlacitko vubec nemaji. Tak bud udelaji nove nebo to nepujde. Tezko rict.

 

U vw to funguje.

 

vw_volant.jpg

Odkaz ke komentáři
Tohle zatim jde jen u VW, pokud se nepletu skodovacke volanty toto tlacitko vubec nemaji. Tak bud udelaji nove nebo to nepujde. Tezko rict.

U vw to funguje.

 

No, jam mam (MR2010, cervenec) 3-ramenny MF volant (s DSG padly), s hlas. aktivacnim tlacitkem na leve strane, ktere je integrovano do tocitka hlasitosti na leve strane, kdyz se stiskne, dojde k aktivaci hlasove volby pro GSM III Premium.

U VW je to obdobne, jen ho maji samostatne umistene, ale se stejnou funkci pro GSM III Premium. U noveho firmware se pres nej rozchodi hlas. aktivace celeho Columba, takze predpokladam, ze u Columba (Octavia) to bude obdobne. Neni duvod, proc by na volantu, ktere ho jiz ma melo byt umisteno dalsi tlacitko (?!) ...

 

Nikdo tedy nema stejny volant jako ja (tzn. 3ramennny MF s DSG padly a hlasovym akt. tlacitkem) ? Nemuze vyzkouset ?

Odkaz ke komentáři

Podle mě se pleteš.Mají zvláš´t pro HF a zvláš´t pro voice control.Je to na fotce vidět.

jinak osobně mám hlasové ovládání v Superbu II a můj názor-naprosto zbytečné.Když jedu 130 po D1 tak a´t jsem hláskoval jakkoli,prostě mi to město né a né rozumět.

Odkaz ke komentáři
To znamena, je tady jiz nekdo, kdo ma novy FW pro Columba, ma hlasovou aktivaci GSMIII na svem MF volantu a muze potvrdit funkci hlasove aktivace CELEHO Columba i pres tlacitko na volantu, a nejen tedy pres tlacitko na Columbovi, ktere museji pouzit uzivatele bez MF volantu s tlacitkem hlas. aktivace ? Nejlepe FL varianta auta.

A musel "prodratovat" pripojeni stavajiciho mikrofonu pro GSM III na zadnich konektorech Columba, tak jak to to bylo diskutovano ?

Diky moc za odezvu !

 

Mam v podstate stejnou konfiguraci jako ty, az na klasicky 4ramenny MF volant, nemam padla. Novy FW mam, zatim nepropojeny mikrofon, takze hlasove ovladani nefunguje ani primo pres Columba, tim spis ne pres volant.

 

V blizke dobe bych mel mit i propojeno, tak uvidime potom..

Odkaz ke komentáři
Podle mě se pleteš.Mají zvláš´t pro HF a zvláš´t pro voice control.Je to na fotce vidět.

jinak osobně mám hlasové ovládání v Superbu II a můj názor-naprosto zbytečné.Když jedu 130 po D1 tak a´t jsem hláskoval jakkoli,prostě mi to město né a né rozumět.

 

Aha, možná se pletu, ale v tom případě mě takže chceš tvrdit, že je koncern tak dementní, že na MF volanty VW dali soudruzi 2 různá tlačítka pro hlasové ovládání (jedno již funkční pro HF volbu, a to druhé, zatím nezapojené pro nějaký budoucí nový firmware RNS - nemá to pražádnou logiku) ? Ehh, tomu nemohu ani při větší dávce fantazie ani za mák uvěřit.... :rolleyes:

Díval jsem se do manuálů např. Pašíka, a ten má na MF volantu (s GSMIII Premium) JEN JEDNO tlačítko opro hlasové ovládání, a to právě to označené z dokumentu o novém firmwaru pro RNS...

Opakuji, oni (VW) to tlačítko mají samostatné, my (O2) ho máme integrováno ve stisknutelném ovladačí hlasitosti.

 

A nevím co máš ve svém Superbu za motor, ale v mé O2 LK jedu v pohodě kolem 170-180 po autobahnu, a hlasová volba funguje naprosto skvěle i při této rychlosti (ai při vyšší rychlosti se v tomto autě hluk u ž nijak nezvyšuje). Ale ty máš asi turbotraktor (měl jsem také, takže ten hluk znám), já mám TSI (a navíc s velmi "tichými" SunSafe skly), takže v tom bude asi zakopaný pes... Je možné ale také, že rozeznávací schopnost hlasového software v Columbusu nemá takovou kvalitu jako v GSMIII Premium...

 

 

Mam v podstate stejnou konfiguraci jako ty, az na klasicky 4ramenny MF volant, nemam padla. Novy FW mam, zatim nepropojeny mikrofon, takze hlasove ovladani nefunguje ani primo pres Columba, tim spis ne pres volant. V blizke dobe bych mel mit i propojeno, tak uvidime potom..

 

Pokud tam nemáš jen ten mikrofon, tak Ti to nebude asi reagovat na hlasové pokyny, ale na stisknutí tlačítka (tlačítek) by to reagovat již asi mělo... Pokud si ten software tedy nějak nehlídá připojení toho mikrofonu, což je možné. Zkoušel jsi ty tlačítka již tisknout ?

Odkaz ke komentáři

mám sup 1,8 tsi a myslím,že bude lépe odhlučněn než OII a jak jsem psal-nahovno.Nokii Premium jsem z tama vypral a dál klasickou kovovou krabici,tak možná tam bude zakopaný pes,ale narovinu,vůbec mi to nevadí,protože krom Navi si myslím že je to hlasové ovládání zbytečné a ta V5,která podporuje hlasové ovládání je dost stará,takže jsem tam narval zpět BMW mapu,která hlas.ovládání nepodpouje,ale je o krok dál

Odkaz ke komentáři
Podle mě se pleteš.Mají zvláš´t pro HF a zvláš´t pro voice control.Je to na fotce vidět.

jinak osobně mám hlasové ovládání v Superbu II a můj názor-naprosto zbytečné.Když jedu 130 po D1 tak a´t jsem hláskoval jakkoli,prostě mi to město né a né rozumět.

Musíš mluvit po česky... :rolleyes:

Upraveno uživatelem j0ska
Odkaz ke komentáři
mám sup 1,8 tsi a myslím,že bude lépe odhlučněn než OII a jak jsem psal-nahovno.Nokii Premium jsem z tama vypral a dál klasickou kovovou krabici,tak možná tam bude zakopaný pes,ale narovinu,vůbec mi to nevadí,protože krom Navi si myslím že je to hlasové ovládání zbytečné a ta V5,která podporuje hlasové ovládání je dost stará,takže jsem tam narval zpět BMW mapu,která hlas.ovládání nepodpouje,ale je o krok dál

 

Asi jsem zcela nepochopil podstatu Tveho problemu, nicmene me nove LKcko je naprosto skvele odhlucnene, srovnavam se 3 roky starou O2 Elegance v TDI 1.9 a DSG, kterou jsem mel pred ni, a kde jsem s urovni hluku spokojen nebyl. Zde je problem s tichem az takovy, ze kdyz se rozhodnu radit rucne padly pod volantem (zejmena dolu pri dobrzdovani motorem), musim chtenechte sledovat otackomer, nebot 1.8TSI je v tomto aute skvele odhlucnen. Za jizdy slysim pouze odval pneumatik, aerodynamicky hluk je velmi utlumen skvelymi 3vrstvymi a tlustymi skly SunSafe. Takze opravdu nemam problem s hlasovym ovladanim telefonu i v rychlostech kolem 200 km/h. Jeste mohu srovnat s RS FSI 2.0, ktere jsem mel pres 14 dni pujcene z Bolky (O2), ktere bylo ve vsem takrka stejne hlucne jako ma 1.9 TDi starsi O2. Takze jsem presvedcen, ze svou praci dela nejen TSI motor, ale hodne, hodne i SunSafe skla. A mozna tiche Dunlop gumy...

 

Co se tyka noveho firmwaru, ocekavam zejmena hlas. ovladani Navi, ostatni funkce je docela uchylne zkouset ovladat hlasem, zejmena pro lidi, co nemaji tlacitko hlasove aktivace primo na volantu, ale na Navi, takze stejne na musi sahat, to je opravdu na hlavu (kdyz mohu prepnout na jinou funkci stiskem takrka 2x vetsiho tlacitka). Chapu moznost aktivovat hlasove ovladani tlacitkem primo na navigaci jen jako siditko/nahrazku pro ty, kteri nemaji tlacitko na volantu.

 

Druha zasadni vec, kterou ocenuji ne novem FW je upgrade radice pro ctecku SD karet, ktera pote jiz umi i SDHC standard na velke karty pro vetsi objem dat. Tento problem jsem castecne rozchodil pripojenim 500 GB disku (miniaturni Imation Apollo s USB napajenim) na MDI rozhrani, kde mam konvertovanou kopii (z FLAC do MP3 320) sve kompletni domaci hudebni knihovny, takze me tam jiz nevadi nemoznost kopirovani. SD pouzivam zejmena pro Podcasty, kde naopak vitam moznost mazani toho, co jsem jiz slysel.

Odkaz ke komentáři
Pokud tam nemáš jen ten mikrofon, tak Ti to nebude asi reagovat na hlasové pokyny, ale na stisknutí tlačítka (tlačítek) by to reagovat již asi mělo... Pokud si ten software tedy nějak nehlídá připojení toho mikrofonu, což je možné. Zkoušel jsi ty tlačítka již tisknout ?

 

Jasně, tlačítka jsem tisknout zkoušel - na navi hlásí klasicky "Navigace není aktivní", neboli pokouší se jen opakovat poslední pokyn. Nicméně:

 

... a ta V5,která podporuje hlasové ovládání je dost stará,takže jsem tam narval zpět BMW mapu,která hlas.ovládání nepodpouje...

 

Zakopaný pes je asi tady - mám tam BMW...

 

Takže další zkouška bude WE V5 :)

Odkaz ke komentáři
Jasně, tlačítka jsem tisknout zkoušel - na navi hlásí klasicky "Navigace není aktivní", neboli pokouší se jen opakovat poslední pokyn. Nicméně:

 

Zakopaný pes je asi tady - mám tam BMW...

 

Takže další zkouška bude WE V5 :)

 

To ne, to je neco spatneho, po stisku tlacitka hlas. aktivace Ti i bez navigacniho DVD musi po novem firmware Columbus reagovat a cihat na Tvuj povel, nove hlasove ovladani je nejen pro vlastni navigaci, takze verze mapy by s tim nemela mit nic spolecneho, to by se projevilo az pri povelech tykajicich se vlastni navigace...

A jak to tedy reaguje na tlacitko hlas. aktivace na volantu ?

Odkaz ke komentáři
To ne, to je neco spatneho, po stisku tlacitka hlas. aktivace Ti i bez navigacniho DVD musi po novem firmware Columbus reagovat a cihat na Tvuj povel, nove hlasove ovladani je nejen pro vlastni navigaci, takze verze mapy by s tim nemela mit nic spolecneho, to by se projevilo az pri povelech tykajicich se vlastni navigace...

A jak to tedy reaguje na tlacitko hlas. aktivace na volantu ?

 

 

Tak tak, Tobě to funguje jak to fachalo předtím.

 

Tak teď teda fakt nevím, kde je chyba :) Nový FW mám (minimálně možnost vypnout displej, zobrazení rychlostních limitů atd.), ale původní tlačítko vpravo nahoře, co bylo pro zopakování pokynu navi, stále jen opakuje pokyn. Je fakt že v Nastavení volbu "Hlasové ovládání" nemám, což je divné. Nemůže to být způsobeno právě tím, že ještě nemám zapojený mikrofon? Nějaká vnitřní kontrola..

 

Hlasové ovládání na volantu ovládá pouze GSM, nic víc, Columbus nereaguje..

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...