Přejít na obsah

Kryty klíčů - všechny Octavie


Doporučené příspěvky

Já kupoval na O1 tento a naprostá spokojenost. Pevnej a vše pasuje jak originál.

 

https://www.aliexpress.com/item/3-Buttons-Replacement-Key-Shell-Case-For-SKODA-with-logo/32769707917.html?

 

Jinak mají Číňaňi nepřeberný množství. Nakupupuji tam pravidelně od A do Z

 

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=AS_20170216004155&SearchText=skoda+key

Odkaz ke komentáři

to mcondrus:

ten klíč z prvního odkazu vypádá moc pěkně. Co to logo Škoda? To je jen tenká samolepka, nebo to je stejně vyboulené jak originál?

 

Kdybych chtěl černý klíč a nepotřebuju planžetu, tak asi toto z aliex stačí

 

Přemejšlím, že bych to pořídil, nebo jen logo Škoda do klíče samotný, mám to dost odřený už..

Ale ružovej pro ženu by se asi líbil :-)

 

EDIT: tak objednán modrý a růžový klíč z prvního odkazu co dával mcondrus

Pak dám vědět jak to vypadá

Upraveno uživatelem NutFlush
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak klíče dorazily celkem rychle, ale prvotní nadšení vystřídalo rychlé vystřízlivění, když došlo na výměnu planžet …

Původně jsem doufal, že prostě planžety prohodím a bude hotovo.

ALE původní planžeta se nevejde do vystřelovacího mechanismu nového klíče :wacko:

Takže tedy klíč rozeberu a přehodím starý vystřelovací mechanismus do nového klíče – tam ale nepasuje :unsure:

Co zbývá je tedy pilníkem obrousit původní planžetu, aby se vešla do nového klíče – k původnímu se ale nebudu moct vrátil.

Nebo nechat vyřezat kopii klíče do nové planžety – jen vyřezání 200, 290, nebo dokonce 490Kč lidové ceny někde :loool:

 

Asi tety obrousím původní planžetu, aby se vešla do nového klíče – vyjde to „zadarmo“ ale mám jen 1 pokus na každý klíč :lol:

No ještě kouknu jestli mají oba nové klíče stejné vystřelováky, abych se pak nedivil někdy v budoucnu až budu zase objednávat a nemusel fakt nechat vybrušovat planžety...

post-44199-0-66758400-1489095928_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...