Přejít na obsah

retez 2.0 tsi CCZA


Doporučené příspěvky

chtel bych se zeptat zda ma moznost nekdo proverit vin TMBUF61Z9B2111511 ohledne nejake svolávací akce na retezový rozvod motoru (napr 15D7), mam najeto 136tkm a docetl jsem se ze muze prasknout voditko nebo napinak retezu, chci si retez radsi asi preventivne vymenit mam sice uz rok 2011 ale pry ten problém byl i u těchto novějších

co vse doporučujete vymenit???

Odkaz ke komentáři

tak dnes jsem si dal preventivne ten řetez,lišty a napinak, jen pro info,mam najeto 136tkm motor 2.0 tsi 147kw ccza a jeste se nikdy nedal,po demontazi jsem zjistil ze jsem tam mel typ napinaku T, ktery byl uz na sestem zoubku ze sedmi moznych pak uz by skocil retez,ted tam mam napinak K, tak snad me to vydrzi aspon 100tkm

Odkaz ke komentáři

Ahoj, prosim ta, ty si robil aj vymenu? Kolko ta prosim ta vysli diely? Ake diely si vlastne vymienal? Robil si sam alebo v servise?

Pytam sa preto, lebo neviem ci sa mam spolahnut na kvalitu odvedenej prace v servise origo alebo mam radsej zverit do ruky niekomu kto sa na to specializuje. Nechcem totiz spravit z auta, ktoremu hrkoce retaz pri starte, auto, ktore niekto zle zmontuje a odpali mi tak polku motora.

 

Diky za rady

Odkaz ke komentáři

retez jsem si menil sam,mam servis a neni to zas tak hrozna prace, seznam menenych dilu je

06K109467K 1X
06H109509Q 1X
06H109469T 1X
06H109469AP 1X
06K109158AD 1X
N10554005 2X
N91130401 2X
N91130301 1X

vse jsem koupil primo ve skodovce, mam tam kamaráda a cena dilu cca 3400kc

jinac sada se necha koupit třeba na https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/06k109158adsad-rozvody-1-8-tsi-2-0-tsi-skoda-27967.html

menil jsem jen ten hlavni rozvod, jinac jsou tam ještě dva jeden je na vyvazovaci hridele a další na olejove cerpadlo,ale s těmito rozvody nejsou problémy

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...