Přejít na obsah

Karoq


Doporučené příspěvky

Jsem na Autoshow a ten ve Steel barvě je 1.5 TSI AP Style za 797.800 Kč a červený Velvet je 2.0 TDI AP 4x4 za 1.025.700 Kč

Je mi jasný že ten dvoulitr je v plný náloži ale cena přes mega za auto týhle třídy mi přijde totální úlet :/

To je asi jenom pro takový střelce jako je Tomáš :D

Nic proti :)

 

IMHO ta ATECA se v 2,0TSI dělá ve 4x4

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

Takže to bude že pokud chci 4x4 musím za každou cenu naftu ?

Co jsem ted koukal do konfigurátoru tak 4x4 pouze k TDi... Jarda říká že k 2,0TSi haldex taky nepůjde

Tahle logika mi nejde moc do hlavy

Protoze firmy chteji naftu i na jezdeni kolem komina...

 

Ateca cupra je dalsi nesmysl jako stelvio QV, ale kazdy ma jiny gusto...

Odkaz ke komentáři

Měl jsem možnost se bavit s jedním....fundovaným ze SA a říkal,že ten "DPF" pro benzíny bude větší katastrofa než u dieselu.Tak jsem zvědav.

Prý pokud chci benzína tak ještě teď.Silně o tom Karoqu v 1,5 uvažuji

 

 

něco takového sem slyšel od kamaráda z Kvasin taky, ale bojí se o tom mluvit...

 

 

má to už někdo nebo VW bude první? taky mám zdroj co o tom mluví s obavy a dělá na vývoji motorů

Také mě to zajímá - GPF se daleko snadněji "vypaluje" díky vyšší běžné teplotě výfukových plynů u zážehových motorů, takže tam neprobíhají regenerace až po určité době, jako u dieselů, ale vlastně kontinuálně - v tomto bodě to tedy má být "lepší", než u dieselů. Má to ovšem jiné potíže - viz například tento článek.

 

GPF by měly mít už nějaký ten některé Mercedesy.

Odkaz ke komentáři

- lemy blatniku > je na vyber a myslim tim padem za priplatek

- 7-9 tydnu dodani s velkym stestim, vetsina salonu ma vyprodane kvoty na letosek a pomalu pulku pristiho roku, lidi auto jeste nevideli a uz jich treba na proseku prodali snad 40...

- na atecu v benzinu se ceka rok a pul, na naftu ve vybave style to vsak muze vyjit i na 4 mesice, takze u karoqu by to mohlo byt podobne

- kodiaq ma ten same problem, cekacka podle dealeru take skoro rok v zavislosti na vybave

 

skladovky pry jen tak nebudou, musi se to prvotni silenstvi zvladnout :)

a kvasiny o nektery veci prave kvuli kapacite asi prijdou, jsem zvedav o co :)

 

Odkaz ke komentáři

O Supa ....

tak nakonec to má i logiku, prostě podobná auta se budou dělat na stejném místě, Citigo se taky dělá jinde, společně s upem a miu či jak se to seatí mládě jmenuje, Ateca a Karog je také dvojče, Rapid a Toledo podobně, takže si myslím, že tento trend bude tak nějak pokračovat

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...