Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

47 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Jooo přístě snad jo. Musí!!! Jako samozřejmě jsem je mohl všechny odvolat a přeložit na jindy,ale když zrovna může aj zedník v sobotu a navíc potřebuji pokračovat potom v dalších činnostech, tak zase domlouvat okna někdy za měsíc... Holt jsem řekl že má domek letos prioritu tak se nedá nic dělat, když se to takhle blbě sešlo... :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme doma. Moc díky Viktorovi a všem kolem za organizaci. I když jsme byli jen krátce, tak musím říct, že se sešla dobrá parta. A večerní promítání zážitků z BigTripu bylo fajn a hlavně super stmelovací článek večerního programu.

Díky všem lidem za to, že dorazili a pomohli vytvořit atmosféru tohoto jedinečného srazu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj bando, ďakujem za super víkend, počasie Viktor ani nikto iný nezmení aj tak to bola zase super akcia. Prikladám pár foto kde je aj klasická panorama z chatky č.35 z okienka.

Snáď sa budú páčiť.
http://kocina148.rajce.idnes.cz/OC_9_Zamberk_2017/
Budúci rok sa vidíme opäť! :pivo: :pivo:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

I přes nepřízeň počasí (už jsme to zažily) byl sraz fajn. Dík Vittovi a jeho rodině :palec: za perfektní organizaci. Už se těším na 10.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky Viktorovi a všem ostatním za pohodový sraz. BigTrip se líbil. Příští rok se snad uvidíme opět v Žamberku :palec: nějaké fotky ze srazu: https://ulozto.cz/!mGUase53ZB3b/oc-sraz-2017-rar

a ještě nějaké fotky pro ty komu se líbí žlutá barva :D https://ulozto.cz/!SyYoV6CHDZ3P/zlutaci-rar

heslo pro oba soubory je: zamberk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

sraz byl pohodový, ikdyž počasí v pátek potrápilo, ale party stany a plachty mezi chatkama to zachránily :) bigtrip byl opravdu super

chválit Viktorovi organizaci snad člověk ani nemusí, jako každý rok vše na jedničku

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sraz parádní, prezentace BigTrip byla určitě zajímavým oživením :) akorát trošku musím pokárat výběr kapely, ta byla alespoň za naši skvadru hrozná, úmysl dobrý, ale výběr špatný i když chápu, že se vším člověk nemůže počítat :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

kapela byla akce na posledni chvili a podelalo se to diky jejich zpozdeni, jinak by to za hezkeho pocasi mohlo byt i fajn pro ty, kteri zase nechteji soutezit.

je to tezke, nekdo chce to, nekdo tamto, nekdo pak stejne bude tvrdit, ze se nudi pres den, takze jsem zkusili neco dalsiho.

uz ted vime, ze komplikace s tim spojene za to nestoji.

no uvidime za rok, par napadu je, ale uz nam silne dochazeji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobre ty, take to prelepuju jen cislicemi :D

Letos asi nebudeme rozesilat dalsim lidem tyto nalepky, takze tu je poslednich asi 10 lonskych s letosni aktualizaci :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Škoda, loni jsem s tím projel půlku republiky. Ale strhnul jsem, zapomněl jsem, že na příště by šly pouze změnit číslice. Viktore, kdyby náhodou sis to rozmyslel, rád ti pošlu adresu a zase vylepím :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Taky bych si to rad vylepil na okno. Jestli Ti Vittorio jeste nejake zbyly, co pro to musim udelat at mi to posles?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. a politikou ochrany osobních údajů.