Přejít na obsah

Parkovací asistent


Guest Sothrax

Doporučené příspěvky

  • o rok později...

Ahoj, moc prosím o radu. Mám Octavii II combi /scout rv. 2007 a parkovaci senzory pravé přední mi ukazují úplné zmatky respektive mi stále hlásí překážku. Pokud vypnu motor a světla, tak mi senzory fungují normálně. Jakmile rozsvítím světla, tak mi začnou hlásit překážku. Ostatní fungují normálně. Víte prosím někdo čím by to mohlo být? Jakou to může mít souvislost se světly? Předem moc děkuji za informaci rady

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Nazdar pani vopred sa ospravedlnujem ak sa zle pytam no hladam tu na fore a neviem najst (mozno som prehliadol) temu ako dorobit zadne parkovacie senzory na Octavia II facelift combi 2013.
Mam teraz iba tu nahradu zo skodovky a chcel by som si dat original nakolko tie raz idu raz nie. Kamarat ma buranu Octavia II no senzory kabelaz repracik a RJ uz su demontovane z auta takze neviem coho sa drzat kadial viest kable atd. Nejaky postup zapojenie a veci okolo toho co budu potrebne. Pripadne niekto na montaz z vychodu SR. 
Dakujem

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
V 24. 1. 2020 at 19:53, PECEN-chleba napsal:

Ahoj, moc prosím o radu. Mám Octavii II combi /scout rv. 2007 a parkovaci senzory pravé přední mi ukazují úplné zmatky respektive mi stále hlásí překážku. Pokud vypnu motor a světla, tak mi senzory fungují normálně. Jakmile rozsvítím světla, tak mi začnou hlásit překážku. Ostatní fungují normálně. Víte prosím někdo čím by to mohlo být? Jakou to může mít souvislost se světly? Předem moc děkuji za informaci rady

Ahoj, take se pripojuji s prosbou o pomoc s parkovacim asistentem. Mam podobny problem (O2 RS MR08 pred FL) s tim rozdilem, ze svetla na to nemaji vliv. Parkovaci asistent original z vyroby predek+zadek. Pri vypnutem motoru vsechna cidla funkcni, bez prekazky ukazuji hodnotu 255, pri priblizeni k prekazce hodnota klesa. Po nastartovani je jeste 5 vterin vse v poradku a potom zacne predni senzor pravy vnitrni preskakovat z hodnoty 255 na 61 a to se stale opakuje. Obcas se k tomu prida i pravy vnejsi, ale to jen sporadicky. Diagnostika bez chyby, predni kabelaz nova, cidlo nove, zkousel jsem prohodit i z druhe strany, zadna zmena. Cidlo jsem zkousel vyndat z drzaku a dat pred naraznik, take nepomohlo. Na aute se nic nemenilo, problem zacal na podzim, predtim vse fungovalo v poradku. Je mozne, ze odchazi RJ nebo je mozne, ze to neco rusi od motoru? Za pripadne rady budu moc vdecny. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...