Přejít na obsah

Koupě ojetiny O2 2.0 FSI 4x4 Scout


sateram

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, momentálně mám Mondeo mk3 2.0 96 kw s chipem v kombi, takže svezení pěkný, ale už jsem z toho udelal dost pokladničku a chci benzin. Jezdím nejčastěji 30 km do práce a 30 z práce, pak občas delší cesta, ale nájezd 100% do 20tis ročně, spis míň. Takže se mi nafta nevyplatí a je to spíš trápení. Pak občas jezdím jen takový pocukavani po městečku a na to je mi nafty líto. Budget mám cca 150000,- možná něco málo víc. Stačí mi bohatě před fl a aby to nebyla úplná holota. Vím že 1.6 mpi by byla jistota, ale v tom bych zas asi umřel nudou. Takže jsem objevil 4x4 Scouta s 2.0 FSI. Četl jsem na to hezký i ošklivý věci. Nicméně se mi líbí ta představa čtyřkolky ? TFSI motory jsou údajně hrozně náchylný na benzin, kámošovo 1.8 TSI hrozně žere olej, takže fakt nevim, co vybrat. Poradíte někdo? Naftu už asi fakt nechci, je jí pro mě škoda ? Hlavní podmínka je kombi, vozim často psy nebo kolo.

Odkaz ke komentáři

Nemam skusenost z 2.0 ale na 1.6 fsi 85 kw kazdy nadaval,takze predpokladam ze s 2.0 je to podobne ... a ta 2.0 + 4x4 bude mat strasnu spotrebu.. ja by som uvazoval aj o klasike 1.9, len najst dobry kus a starat sa o to. 20 tisic km rocne zas nie je tak strasne malo

Odkaz ke komentáři

Popravdě jsem se chtěl zbavit turba a nafty celkově, proto taky přemýšlím o koupi, jinak bych si mohl nechat to, co mám :/ hlavně je mi té nafty při studených krátkých opakovaných startech fakt líto :D když jsem doma potřeboval vyjet z garáže na příjezdovou cestu, tak jsem byl schopnej to radši vytlačit než abych startoval na půl minuty :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...