Přejít na obsah

Poradíte :-)


Marika

Doporučené příspěvky

Ahoj potřebovala bych poradit.

Připojila jsem si auto a zjistila že mám plno chyb. Viz

 

Model: 1U - Skoda Octavia Kontrola: 01,02,03,08,15,17,19,35,46,56
------------------------------------------------------------------------------Adresa 01: Motor Øídící jednotka: 038 906 012 F Díl: 1,9l R4 EDC G000SG 3313 Kódování: 00002 Dílna #: WSC 10091 TMBCG11U512473091 SKZ7Z0Y0742049 5 závad nalezeno. 16955 - Brake Switch (F): Implausible Signal P0571 - 35-00 - 18058 - Shareware verze, pro zobrazení VŠECH chyb P1650 - 35-10 - se zaregistrujte!! - Sporadická 17978 - Shareware verze, pro zobrazení VŠECH chyb P1570 - 35-00 - se zaregistrujte!! 17957 - Boost Pressure Regulation Valve (N75): Open or Short to Ground P1549 - 35-10 - - - Sporadická 17911 - Shareware verze, pro zobrazení VŠECH chyb P1503 - 35-00 - se zaregistrujte!! Readiness: N/A
------------------------------------------------------------------------------Adresa 03: ABS brzdy Øídící jednotka: 1C0 907 379 C Díl: ABS FRONT MK60 0103 Kódování: 0001025 Dílna #: WSC 31480 Nalezena 1 chyba: 00285 - ABS Wheel Speed Sensor: Front Right (G45) 012 - Electrical Fault in Circuit
+ mi svítí airbag nevím proč začal svítit z ničeho nic PO NAPOJENí NOVE BATERIE
Abs svítilo již když jsem auto kupovala.
No a co jsem udělala :
Vyměnila brzdové kotouče + destičky
Vyměnila hadičky co vedou do spínače tlaku nebo co to je" toho co cvaká" ty černé slabé potažené látkou
Vyměnila brzdoví spínač. Brzdy svítí normálně. ALE ty fungovaly i před výměnou
V Lidlu si koupila svářečku a navařila noví vlnovec
Vyměnila veškeré filtry a oleje
No a dále nevím :-) Budu ráda když někdo poradí jak se zbavit těch chyb
Auto šlape jak hodinky bez problému jen mě štve že vím že tam chyby jsou a že mi svítí palubka jak stromeček.
PS Dát auto do servisu určitě ne takovou radu nepotřebuji. :-)
Odkaz ke komentáři

Prvni rada je smazat veskere zavady a nacist to znovu. Meli by zmizet dlouho ulozene a sporadicke.

 

Pote nacist znovu a meli by se zobrazit pouze zavady pretrvavajici.

 

Airbag pouze smazes zavady, pravděpodobně kvuli odpojeni baterie ztratil napeti.

Abs mas spatny predni pravy snimac otacek kol. Koupis novy a vymenis, abs bude fungovat :-)

 

Ty hadicky, co jsi menila, jsou podtlakove a maji vliv na turbo, brzdy, egr a ,,chcipani" motoru - jenom dobre, ze jsou nove.

 

Pripadne napis bydliste a urcite se najde nekdo z okoli, kdo by pomohl :-)

 

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Šikovná opravářka, s češtinou už je to slabší :) Jinak neregistrovaná verze VCDS je na prd, buď zajet k někomu, kdo má originál nebo si na Alíkovi objednat nový kabel s VCDS 17.1.3 za 24 USD. Airbag mi po výměně baterky taky svítil, závada šla smazat jedním kliknutím v programu Carista. Prosté vymazání všech závad nepomáhalo. Taky to bývá často konektorem pod sedačkou, že se rozpojí. Ale to by neudělalo zrovna po výměně baterie.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...