Přejít na obsah

Octavia II FL nebo Passat B7


Doporučené příspěvky

Zdar,

 

přemýšlím nad koupí "nového" vozu. Mám možnost koupit:

 

a) Octavia II FL 2012. Motor 2.0 CR TDI 103 kW. Výbava elegance s nějakými drobnostmi navíc jako xenony, vyhřívaný sedačky, přední senzory, ovládání na volantu. Najeto 107000 km. Velmi zachovalá, 1. majitel, servisní knížka, koupeno v CZ. Záruka Das Welt Auto

 

b ) Passat B7 2013, Motor 2.0 CR TDI 103 kW. Výbava trendline s nějakými drobnostmi navíc jako xenony, přední senzory, ovládání na volantu. Najeto 170000 km. Velmi zachovalý, 1. majitel, servisní knížka, koupeno v DE.

 

Obojí je v kombiku. Pašík je na 17", Octavia na 16".

 

A teď babo raď. Pašík je pašík, ale oktávka na hlínách, plnej knedlík... :-D

 

Rozumově bych šel do Octavie, srdcem asi do Pašíka.

 

Co vy na to? Nějaké rady?

Odkaz ke komentáři

Pokud máš možnost toho Passata projet u někoho známého ve koncernovém registru, tak bych se 170 tisíc vůbec nebál, pokud to bylo pravidelně servisováno tak na pohodu. Já bral svoji O2 taky z Německa a když jsem vyměňoval brzdové destičky, tak jsem si všimnul, že v Německu v rámci pravidelné výměny brzd udělali i štíty, což v CZ ti servis automaticky nedělá. Tím jen chci říct, že něměcké servisy v rámci pravidlených servisů to tak neojebou. Pokud to má opravdu reálný nájezd 170, tak se neboj, ale ve finále to bude tvoje volba. Ale říkám, sedni, osahej si materiály, podívej se co a jak lícuje, projeď se a rozhodni se podle sebe.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...