Přejít na obsah

Bmm prosim o pomoc


Doporučené příspěvky

Dobry den .prosim o radu s bmm motorem na scoutu 2008 .naj 243 tis.motor je cipnut podotykam.

Tento rok si auto asi reklo ze odejde vsechno co se da a vymeneno fura veci asi u 3 mechaniku(zadnych no name) momentalne me sere ro ze auto pri otackach nad 2000 syci jak vysavac .jak kdyby nekde utikal vzduch a zaroven cuka a cuka a cuka.dnes vymeneno turbo,olej,filtry a klasika kolem toho.krom toho hadice jedna tlakova a druha takova ta plastova k odvetravani klikovky.motor zkonteolovan a okruh natlakovan bez jakeho koliv znaku uniku tlaku.motor pri cuknuti zachrchla asi 3x behem vteriny a pak jede normalne.pred vymenou to bylo cuknuti vzd pri 1600 - 2000 otavkach.dnes v hakemkoliv rozsahu do 3000 ot.cekal jsem ze to po vymene turba prestane alw je to horsi.vzduch jak nekde proudi je slyset o neco vic nez predtim a cukani nastava sice nepravidelne ale vic nez pri starem turbu.co to uz muze byt?zeby chip delal boedel.je mozne ze egr?byl cisten v lete ale nevykazazoval ze by neco melo byt spatne.do nouzaku to nepada.diagnostika cista tak ja uz fakt nevim a vservisech uz vubec.dekuji za kazdou radu

Meneno letos

Spojka komplet

Chladic zpetnych zpalin na egru(kolem utikal taky vzduch

Vacka nova

Hydrostely

Elektronicky svazek

Rozvody

Turbo

2 hadice gumove k turbu

Zhavice

Oleje .filtry atd

Okruh zkontrolovan bez uniku

Hezky den a diky za prupadnou pomoc.uz me to nebavi vrazet a bez vysledku

Odkaz ke komentáři

Nove turbo je tam od pondeli.vymyneny hadice oleje atd a porad stejne neli horsi.po dnesni jizde se mi to zda jeste horsi o dost.uz me ani tak ten vzduch netrapi jak to cukani.auto bylo do te doby u 3 mechaniku ale zadnych noumu.s zadnym z nich jsem nemel problem nikdy za 15 let co k nim jezdim.v pondeli prijede asi nejvetsi borec prez elektriku v okrese tak to napichnem a budem jezdit a kontrolovat.jinak mam video z dnesni jizdy a po 5:00 minute to jde slyset nejvic jak auto zachrchlava a pritom lehce cuka.diky

 

https://m.youtube.com/watch?t=312s&v=vruCMuMl7Uo

Odkaz ke komentáři

Mechanik, pokud není ňouma, tak loguje za jízdy, aby měl skutečná data k porovnání a ne dojmy. Video za jízdy od vlastníka je hezký, ale neřekne nic ... No a syčení vzduchu nad 2000ot i na novém turbu a najednou Tě to ani netrápí, promiň, tohle nějak nejde dohromady ...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...