Přejít na obsah

Špatná spojka


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

koupil jsem 1.9tdi 77kw dsg, má to 280tis a ještě nebylo děláno nic se spojkou. Na volnoběh už celkem klepe, ale není to stálé (třeba minutu klepe a minutu zas klid). Nevím, kolik to ještě může vydržet tak to chci vyměnit.

 

Teď ale otázka, koupit celou spojkovou sadu nebo stačí dvouhmota? Můžete mě navést jaký typ? Když zkouším hledat tak mi to najde více typů.

 

U hodně sad nepíšou jestli to je pro DSG, je v tom nějaký rozdíl?

 

Auto jsem kupoval v Ml.Boleslavi a říkali mi, že to vyjde kolem 6-7tis.

 

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Když koupíš na cc a necháš to udělat nekde v servisu,tak zajedno málokdo do.toho půjde, pač marže, nebo tě natahnou na ceně za práci, nebo za druhé pokud to nebude fungovat,každý dá ruky pryč a nevyreklamuješ nic. Eshopy a ceny v nich jsou fajn,ale jen blázen by držel záruku za něco co si donésl majitel sám.

Odkaz ke komentáři

Mám najeto 240tis,takže to vyměnu chtělo. Bylo tam plno ruznejch zvuku. Auto jsem chtěl prodat,ale ted jsem si to rozmyslel. Po vyměně strasna zmena a komfort. Všechny pazvuky a rachtani je pryč. Auto jako nové. I to lepe startuje Investice 16 tis. Možna by to ještě vydrželo ,ale neni to pro motor zrovna nejlepsi nechavat to az se dvouhmota uplně rozsype

Odkaz ke komentáři

Ja mam BCK 4x4 takze 240mm spojka na volnobeh za studena pohodada.Jak se zahreje tak tluce jak permonik.Ted jsem nechaval delat prevodovku jelikoz byla vule ne hrideli.Pritom jsem vymenil spojkove lozisko.Najeto 210tis km vse original.Ale bohuzel jsem chtel usetrit tak jsem spojku nedelal.Dnes vim ze to byla chyba.Taze me to ceka znova.Hold zaplatim znova sundani prevodovky a snad uz to bude ok

 

Odesláno z mého EVA-L09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

No já zas teď dělal zákazníkovi převodovku na 4x4. Když jsme mu dělali předloni spojku tak jsem mu říkal že je potřeba udělat aji skříň,že už ma vuli. Když teď došel že už 4kvalt hučí myslel jsem že ho kopnu do zadku. U té 4kolky je to fakt mňamka.

Odkaz ke komentáři

No já zas teď dělal zákazníkovi převodovku na 4x4. Když jsme mu dělali předloni spojku tak jsem mu říkal že je potřeba udělat aji skříň,že už ma vuli. Když teď došel že už 4kvalt hučí myslel jsem že ho kopnu do zadku. U té 4kolky je to fakt mňamka.

Kolik mělo prosím tě to auto nalítáno?

Odkaz ke komentáři

Určitě něco kolem 300 když se to dělalo teď. Tehdy ta spojka si myslím že tak o 50 míň...

Jinak na mým bxe mne čeká teď spojka taky.Na 99%tuhý dvouhmoťák. Sice to auti má najeto 50tis ale spojka je to minimálně čtvrtá. Nevím jak ty velké ale ta malá má životnost tak 150 tis.I míň. Naštěstí se ta sada dá do desítky koupit.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...