Přejít na obsah

Reznoucí brzdové kotouče v místě, kde se nestýkají s destičkami


brodhaq

Doporučené příspěvky

Ahoj,

řeším takový problém. Po výměně předních + zadních brzdových kotoučů na OII předfacelift reznou, viz obrázek. V principu to asi ničemu nevadí, ale když se podívám na to pěkné (a někdy i čisté) alu kolo, za kterým září kus rezavého železa, je to hnus. Na té fotce to není až tak vidět, ale ve skutečnosti to je dost výrazné. Má to nějaké řešení? Když sundám kola a rez obrousím drátěným kartáčem, tak předpokládám, že to orezne znovu. Je nějaká šance to natřít? Klidně ať je to černé... Co jsem koukal na ostatní auta (nejen OII), tak to buď mají tak špinavé že ta rez není vidět, nebo (novější, třeba Superb III) to mají krásně hladké, lesklé bez koroze.

 

Díky!

Pavel

post-59336-0-36540000-1515596620_thumb.png

Odkaz ke komentáři

Moje zkušenost s antikorozní ochranou. Brembo MAX jakási černá držela čtyři roky a dál nevím auto šlo pryč ale nerezlo to. Brembo Sport taková zlatá, za rok jako liška takže nulovka. normálně bych vzal hammerite pokud ti nevadí černá tak ten na kamna a krby a jede se jak za starejch dobrejch ^_^

Odkaz ke komentáři

Značku nevím, měnil mi to automechanik protože původní už byly sjeté na tloušťku žiletek... Tohle začalo reznout hned druhý den když auto stálo venku na dešti. Právě toho natírání jsem se trochu bál, když se ten kotouč zahřívá brzděním, tak aby se ta barva neopalovala, případně nezačala hořet. Když vidím, jak se kouří z barvy na kusu železa, když do něj člověk řízne flexou...

 

Pavel

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...