Přejít na obsah

Spider R17 na octavia combi


Doporučené příspěvky

Dobrý den, koukal jsem na internetu, jak zapsat Spider r17.

Jsem mladý hoch a moc tomu všemu nerozumím, nebudu tu lhát.

Zkoušel jsem škodovku, ta samozřejmě typový list ke kolům nevydává (ale to všichni víme).

 

Jak to obejít??

 

Píše se hodně alternativní rozměr. (ano to chápu) Ale už nechápu jak to udělat. Dokázal bych sehnat Typový list od jiné značky, samozřejmě schválený TUV apod.. Ale jak to pak udělá ten cápek na tom stk.., když tam bude ronvel, dotz apod.. a ty tam spider r17.

Nejde mi to do hlavy.

Udělat si svůj Typový list na Spider r17 - asi také kravina ne? Když to nedávají ke kolům škodovka a kde se vzal, tu se vzal. Mě asi také vyrazí.

Takže prosím zda by byl někdo ochoten mi pomoc, ať tu, tak třeba i na email: coz@email.cz .

Případně pak po telefonu nebo nějak jak to prostě udělat.

Byl bych moc rád, a byl bych i ochoten něco zaplatit.

Děkuju a ať to jezdí!

Odkaz ke komentáři

Ahoj chlape,

máš pravdu v jednom.Zapsat veškerá koncernová kola,nejenom Spidery je problém.

Už nemáš pravdu v tom,že jsem někomu posílal typový list.Nemohl jsem,protože ho nemám a nevěřím,že ho někdo má.

Určitě jsem posílal TUV protokol na kola Spider 1U0 601 025 .To ale není typový list.Je to jenom schvalovací protokol,který je nedílnou součásti typového listu.Ráfek je v něm povolený za určitých podmínek pro všechny motorizace Octavia 1U.To ,že ho Škoda povoluje jen na RS je dáno jakýmsi oddělením top modelu od ostatních.

No a teď záleží také na tom,kde bydlíš,protože ne všude se k zápisu staví stejně.Někde to i na TUV zapíšou,někde dělají problémy i když máš všechno OK.

 

Upraveno uživatelem mikl
Odkaz ke komentáři

Takže když vytisknu ten TUV protokol těch spiderů - v němčině (to nebude problém) ?

Tak poté mám jít kam, nebo jaký je následný postup. Prosil bych prosím v nějakých bodech, neboť nevím, asi nestačí jít pouze s tím protokolem na úřad, že tu mám nějaké schválení, tak mi to zapište a já vřele děkuju.

Jinak díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři

Bez typovyho listu se s nim na STK ani nebudou bavit!!! Mel jsem k novym kolum vse potrebne a stejne mu to nechtel technik potvrdit (vymyslel si kde jaky ptakoviny), zajel jsem na jinou STK a tam to bylo bez problemu, takze zalezi na technikovi, ale bez typace nevim nevim...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...