Přejít na obsah

Hučanie prevodovky


Doporučené příspěvky

Ahojte prišiel som poprosiť o radu na mojej octavke hučanie diferenciál a odišlo ložisko(ako by som povedal to co ide na poloos z prevodovky :)).)tak som kúpil druhú ( mačku vo vreci) a tá hučí ešte viac celé zle. Co teraz takže mi doma ostala prevodovka a tu by som si zrepasoval len neviem číslo ložiska diferenciálu a toho ktoré prenáša krútenie na poloosi či ako to nazvať.Loziska by som si dokázal zohnať (po známosti)nevedel by niekto poradiť aké ložiská? Do repasovanej sa.mi moc nechce investovať. Ďakujem za odpoveďe

Odkaz ke komentáři

Ďakujem zatjal, pokukam,má vlastne zmysel sa v tej prevodovke rýpať? Alebo radšej zas kúpiť druhu? Za všetky rady ďakujem :)

Aj 6ti kvalt som premýšľal ale...kde zohnať.A aký by kód prevodovky pasoval 6 ti kvalt namiesto mojej s kódom Egs.Alebo s akým kódom by som mohol ešte zameniť prevodovku.

Odkaz ke komentáři

Na 6kvalt zapomeň,musíš vyměnit spoustu věcí okolo ( cena jako almara na druhou) a 6 ti to skoro neutáhne. A jsou poruchovější právě na ložiska v obale a sehnat dobrou je jak vyhrát ve sportce..

Na 5kvalt hučí ti opravdu převodovka? Není to ložisko na kole nebo poloosa? Jak vypadá olej v převodovce?

Upraveno uživatelem Martin ASV
Odkaz ke komentáři
před 9 hodinami, Martin ASV napsal:

Na 6kvalt zapomeň,musíš vyměnit spoustu věcí okolo ( cena jako almara na druhou) a 6 ti to skoro neutáhne. A jsou poruchovější právě na ložiska v obale a sehnat dobrou je jak vyhrát ve sportce..

Na 5kvalt hučí ti opravdu převodovka? Není to ložisko na kole nebo poloosa? Jak vypadá olej v převodovce?

Ahoj aj som si myslel ze ten 6ti kvalt je zbytočný, Až teraz som si uvedomil ze som mal napísať že (píska,hviždí)no pred výmenou spojky ta prvá prevodovka piskala,zavijala zakaždým keď som ubral plyn a išiel plynulo. Po výmene spojky a spojkoveho loziska žiadna zmena,tak som dal vymeniť olej v prevodovke a nič.po výmene oleja v prevodovke ( nechápem) odišla prevodovka do 2 týždňov. Keď som zohnal druhu dal som aj v nej vymeniť olej a tá( hviždí, píska) oveľa viac na trojke keď pridám, 4 tak isto a 5 ka idem na 100 a tempomat tak je počuť ako zavija keď trochu pridám stichne pustím plyn a zas to isté, leze mi to na nervy ani motor není počuť.Neviem či mám skúsiť tu srandu xeramic do prevodovky, alebo či sa oplatí tu starú doma zrepasovat. Ďakujem 

Odkaz ke komentáři

Ja mu verím ja som sním ako automechanik spokojný a aký by tam mal ísť originál?že by som teda skúsil ešte raz vymeniť. Lebo ako som tak sledoval tak prvých cca 300 km bola tá prevodovka tichá 

A ten xeramic by nepomohol? Ci je to blbosť, lebo zas kupovať ďalšiu prevodovku by ma zabilo asi.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...