Přejít na obsah

Aktualizácia fóra na verziu 4.2.7


Doporučené příspěvky

Tak na toto jsem se netěšil, neb nemám rád změny, ale co už :)

Zatím mi vše funguje, akorát jsem se přihlásil z jiného počítače a musel jsem si znovu nastavit svou barvu fóra. Předpokládám, že to je záležitost sušenek a už to nebudu muset dělat znovu.

A teď se dívám, že v podpisu se nezobrazují smajlíci jako předtím, prkotina, ale kdybyste se nudili :loool:.

Odkaz ke komentáři

@krysarr:

Skús to vypnúť podľa tohto návodu https://answers.microsoft.com/en-us/edge/forum/edge_other-edge_win10/disable-web-notifications-in-microsoft-edge/cb0c21e6-c40b-4657-ba8e-8b51e3c71080 , podľa všetkého je to záležitosť prehliadača.

@ozitoretto:

Kde presne v ktorej diskusii? Je možné, že toho bude viac, hlavne úplne staré tagy, ktoré boli ešte v latin2 kódovaní. Všetko sa konvertovalo na uft8mb4 a je možné, že nebude všetko správne. Obávam sa, že je nereálne všetko to ručne prejsť a opraviť :ph34r:

@Lancelot:

Nuda nehrozí. Len môj čas venovaný upgradu fóra odhadujem na viac než 40 hodín. A to nebol čas že klik a čakal som 39 hodín, kým niečo zbehne - ale reálna robota... Smajlíci v podpisoch podľa starých šablón nepôjdu, skús si podpis zeditovať a vlož tam smajla výberom z aktuálnej ponuky.

Odkaz ke komentáři

ve FF jsem nastavil nepovolit a hotovo.

ja ani nevim, ze by forum melo nejaka oznameni posilat, takze zkusim prolezt, co by to mohlo schvalne byt.

jinak prosim vas - dotazama typu, fungoval mi predtim nekde smajlik a ted ne, pripadne hlasky typu"Predtim to bylo lepsi", si rovnou nechte :)

Proste upgrade se udelat musel a s sebou nese jiste vyhody a nevyhody.

Odkaz ke komentáři

Je to sice hovadina ale já bych byl za opravu toho když někdo odpoví na téma tak, že pokud někoho konkrétně necituje tak tam je autor fóra. 

Pak to vypadá že odpovídá sám sobě a přijde mi to takový hloupý. 

Pokud někdo někoho necituje by tam bylo asi lepší XXX odpověděl v tématu Plivárna například. 

 

 

Výstřižek2.PNG

Odkaz ke komentáři

Navíc je tam "vevca odpověděl vevca v tématu topic interiér" - téma a topic jsou vlastně synonyma, není nutné to tedy mít duplikované.

Lze nějak nastavit, aby se při prohlížení nových (respektive nepřečtených) příspěvků/témat na foru mezi nimi nezobrazovala témata z bazaru?

Odkaz ke komentáři

Můžu poprosit o radu?
Neměl by "Nepřečtený obsah" zobrazovat pouze obsah kam jsem přispěl?
Naprosto netuším jak se dostat na stránku z předchozí verze webu, kde bylo krásně vidět (tučně zvýrazněno) příspěvky které jsem okomentoval/založil a někdo zareagoval.

Už jsem to našel, planej poplach.
(Aktivity -> Moje Aktivity -> Témata, kde jsem přispěl)

 

Odkaz ke komentáři
před 10 hodinami, _sulcik_ napsal:

Proč v Nastavení upozornění nejde přepnout položka "Někdo komentoval něco, co sleduji"   z emailu na upozornění?  

Prenastavim, ale mam pocit, ze kvuli zatizeni serveru asi vetsinu emailovych notifikaci vypneme, jelikoz denne odchazelo z fora nejakych 30 000 mailů..

Odkaz ke komentáři

Taky mě novoty nějak extra neberou, ale tohle vypadá zatím parádně. Sem tam nějaká změna oproti předchozí verzi, ale chce to čas něž se s tím poperem a zjistíme kde co je. Za mě palec nahoru chlapci.

Co se týče emailů tak to co mi přišlo včera stačí, a mohlo by to být i jednodušší. Za mě by bohatě stačilo nový komentář/příspěvek v tématu XXXX jako titulek odkazu. Zobrazovat přímo to co bylo zveřejněno jako poslední mi přijde zbytečné.   

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...