Přejít na obsah

Aktualizácia fóra na verziu 4.2.7


Doporučené příspěvky

10.2.2018 19:30 > Nie je možné kliknúť na logo fóra na návrat na hlavnú stránku -> doplnený aktívny preklik z loga na hlavnú stránku fóra

To u mě nefunguje. Pokud se tedy bavíme o tomto logu:

LOGO.thumb.JPG.24fdc6540638827408008bb6a1f34528.JPG

 

Chybí zde také nějaké tlačítko na konci stránky, které by umožnilo jedním kliknutím návrat na její začátek - teď se tam lze dostat pouze scrollovaním, nebo posuvníkem, což je docela otravné a zdlouhavé.

A jak se teď dá vůbec z fora dostat přímo na stránky Octavia Clubu?

 

Odkaz ke komentáři



@ozitoretto:
Kde presne v ktorej diskusii? Je možné, že toho bude viac, hlavne úplne staré tagy, ktoré boli ešte v latin2 kódovaní. Všetko sa konvertovalo na uft8mb4 a je možné, že nebude všetko správne. Obávam sa, že je nereálne všetko to ručne prejsť a opraviť [emoji185]


Je to u mého topičů, vpoho jestli to je tímto kódováním tak není problém globální a neřešil bych ho [emoji6]
Odkaz ke komentáři
před 22 hodinami, maros napsal:

Mozna uz to tu zaznelo.

Muj postreh - Chtelo by to oddelit vyrazneji podpisy od prispevku,mne to alespon splyva.

 

 

ja jsem si podpisy uplne vypnul, otravuje me, kolik silenosti tam kazdy dava, i kdyz je to proti pravidlum

AD pawouk : u me ano, zkus F5

Pridan odkaz na HP OctaviaClubu - clubového webu

Odkaz ke komentáři

Ahoj, mám jen drobnost - tak jako při minulém upgrade je u přihlašování jako výchozí zaškrtnuto "Přihlásit mě automaticky...". Mělo by být výchozí nezaškrtnuté. Takhle to musím stále hlídat na počítačích ke kterým má přístup více lidí... 

Upraveno uživatelem borlan
Odkaz ke komentáři

mam dve veci:

1) podle ceho se meni jazykove nastaveni fora? Z prace mam dneska vse anglicky

2) proc kdyz davam tady novy prispevek tak se mi tam porad otvira tento prodchozi, co jsem posilal

 

-------

Když otevřu nové příspěvky tak je uvedeno New content here po otevření postu.
V defaultních barvách není vidět text nahlásit příspěvek.

 

image.thumb.png.4692541e3b7dcbe6621ca4f0caacb35a.png

Odkaz ke komentáři
před 3 hodinami, Mezonek napsal:

Po aktualizaci mi zmizela moznost vylistovat si pres profil vlakna do kterych jsem se zapojil. Tahle funkce s novym designem neni mozna, nebo ji jen nevidim?

Diky

zkus nahoře vlevo přes Aktivity-Moje Aktivity a tam si můžeš vybrat filtrování. Jestli jsem to správně pochopil, co hledáš...

Odkaz ke komentáři

@Honza9007 + @Konny

Toto funguje aj teraz, trebárs keď chceš tohto smajla :beer: , tak napíšeš "dvojbodka"beer"dvojbodka a dá ti ho tam. Smajlíci boli okopírovaný z pôvodnej verzie presne tak, ako boli a sú nastavený rovnako. Možno by sa mohli pridať nejaký ďalší, trebárs klasické :-) :-( :-P a podobne.

@header009

Chyba musí byť v nastavení tvojho Tapatalku. Z mobilu čítam fórum cez platené premium verziu TT a presne tie príspevky Jardu, ktoré si dával ako problémové, vidím u seba hneď. Podľa mňa si omylom u seba Jardu pridal medzi ignorovaných...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...