Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

95 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

mam dve veci:

1) podle ceho se meni jazykove nastaveni fora? Z prace mam dneska vse anglicky

2) proc kdyz davam tady novy prispevek tak se mi tam porad otvira tento prodchozi, co jsem posilal

-------

Když otevřu nové příspěvky tak je uvedeno New content here po otevření postu.
V defaultních barvách není vidět text nahlásit příspěvek.

image.thumb.png.4692541e3b7dcbe6621ca4f0caacb35a.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak - mám skin Corrida, kde to také není vidět, ale po najetí kurzorem na příspěvek se to tlačítko "Nahlásit příspěvek" objeví.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Po aktualizaci mi zmizela moznost vylistovat si pres profil vlakna do kterych jsem se zapojil. Tahle funkce s novym designem neni mozna, nebo ji jen nevidim?

Diky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mě zmizely z mobilní verze nahoře ikony profilu, upozornění  atd.   Chyba u mě?, před víkendem nebo tuším ještě o víkendu to tam bylo OK.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 3 hodinami, Mezonek napsal:

Po aktualizaci mi zmizela moznost vylistovat si pres profil vlakna do kterych jsem se zapojil. Tahle funkce s novym designem neni mozna, nebo ji jen nevidim?

Diky

zkus nahoře vlevo přes Aktivity-Moje Aktivity a tam si můžeš vybrat filtrování. Jestli jsem to správně pochopil, co hledáš...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Znova bol aktualizovaný príspevok o vykonané zmeny a komentár k požiadavkam.

@jar_da

Chyba bude asi v tvojom zariadení, teraz som to skúšal a ikony vpravo hore sa zobrazujú aj v mobilnej verzii. Tieto nastavenia sa nemenili, mobilný dizajn si rieši fórum automaticky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Trošku mi zlobí tapatalk.

Od některých uživatelů jako například jar_da jsou příspěvky schovaný. Dělá to jen u někoho a pravidelně. Tapatalk je bere jako spoilery. A ignoruje je.

ace794993e88b127c01ce172c7c3dc42.jpg

848dd0322dface04bb682d6073c13426.jpg

66e3eac3bbb4da6028257f9f26a8ab90.jpg

Upraveno uživatelem header009

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nehovorim ze to je konecne riesenie, ale viem ti poslat bezreklamovu cracknutu verziu, a tam mi nic neblbne. Za pokus to stoji.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Honza9007 + @Konny

Toto funguje aj teraz, trebárs keď chceš tohto smajla :beer: , tak napíšeš "dvojbodka"beer"dvojbodka a dá ti ho tam. Smajlíci boli okopírovaný z pôvodnej verzie presne tak, ako boli a sú nastavený rovnako. Možno by sa mohli pridať nejaký ďalší, trebárs klasické :-) :-( :-P a podobne.

@header009

Chyba musí byť v nastavení tvojho Tapatalku. Z mobilu čítam fórum cez platené premium verziu TT a presne tie príspevky Jardu, ktoré si dával ako problémové, vidím u seba hneď. Podľa mňa si omylom u seba Jardu pridal medzi ignorovaných...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Fakt že máš pravdu, to mě vůbec nenapadlo. 

Ale už jsem si toho všiml u dvou lidí. Nemůžu najít nikde v TT blocklist. Ale když si najdu konkrétního uživatele tak ho můžu odblokovat. 

Zajímavý je že jsem nikdy nikoho neblokoval..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ještě dotaz k přílohám, v profilu vidím všechny přílohy co jsem kdy dával, jelikož jich už je hodně, tak bych je i promazal, jenže nevím jak na to ..... je taková možnost?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 18. 2. 2018 at 13:39, 160R napsal:

@Honza9007 + @Konny

Toto funguje aj teraz, trebárs keď chceš tohto smajla :beer: , tak napíšeš "dvojbodka"beer"dvojbodka a dá ti ho tam. Smajlíci boli okopírovaný z pôvodnej verzie presne tak, ako boli a sú nastavený rovnako. Možno by sa mohli pridať nejaký ďalší, trebárs klasické :-) :-( :-P a podobne.

Ano, jde mi o ty klasické smajlíky, jako :-) ;-) :-P atd. Na předchozím foru tito smajlíci fungovaly, ale teď nefungují... :-(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla a používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..