Přejít na obsah

Problem při párování dálkového ovládání


Doporučené příspěvky

Zdravím, možná to už tady někde bylo. Mám problém s adaptací dálkového ovládání na Octavia 2 výroba konec roku 2007. Od výroby tam dálkač nebyl, sehnal jsem klíč s ovládačem a povolil v komfortce funkce pro dálkové ovládání. Spíše jsem zkopíroval cely kód s kamarádove octavky. Máme stejnou výbavu s tím rozdílem že on má dálkové ovládání a ja ne. Akorát já mám komfortní jednotku 1K0 959 433 CN a on má 1K0 959 433 CP.

Je v těchto jednotkách nějaký rozdíl?

Popřípadě umí ta moje dálkové ovládání ?

Nikde jsem nemohl najít přesné info co která jednotka podporuje a zda podporuje dalku či ne. 

Můj pokus o adaptaci vypadal takto:

1.Načtení hodnot z kanálu 00
2.Uložení hodnoty 000 do kanálu 00 (reset nastavení)
3.Načtení hodnot z kanálu 01
4.Vložení hodnoty 1 do kanalu 01
5.Test, Uložit, Potvrdit a Stisknout tlačítko zamykani na dalkovym ovladači

Nic se nezměnilo a ovladač nereaguje, chyby se v jednotce neobjevily žádné a v bloku hodnot 003 se taky nic nezměnilo.

Po pár zkoušení jsem si ještě všiml toho že když do kanalu 01 uložím hodnotu 1,2,3 nebo 4, tak při načtení hodnot je tam vždy zpátky 1,připadá mi to jako by se do jednotky nic nechtělo uložit. Nevím zda je to chyba nebo to tak má být. 

Děkuji předem všem za veškeré rady.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...
  • o 6 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...