Přejít na obsah

Zlý alebo žiadny studený štart


Doporučené příspěvky

Tohle mi taky dělalo auto, bez ohledu na venkovní teplotu. Jak jsem nastartoval, tak v pohodě. Stačilo motor vypnout na několik hodin cca půl dne a zase to blblo. Tak jsem to odvezl do servisu a mám zase pokoj. Podle servisního technika mi padala nafta.:cool:


To muze mit spoustu duvodu.
Cim to vyresili?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři

Zdravím, mne sa prejavoval problém tak ze auto nažhavi, natlačí naftu, otočil som kľúčom v spínacke - držím otočený kľúč a auto začalo štartovať tak po 1-2 sekunde, naštartovalo hneď- len to oneskorenie. Nie hneď. Každý další štart už bol ihneď po otočenia kľúča. Bol som sa pýtať v servise ze čo by to mohlo byt ale- ze možno štartér akurát ak by bol štartér tak by potom bol problém aj za tepla, ze nech sa ozvem keď to vôbec nepojde.....No a dnes to už nenaštartovalo vôbec- nažhavi,natlačí naftu a nič.....

Odkaz ke komentáři
Zdravím, mne sa prejavoval problém tak ze auto nažhavi, natlačí naftu, otočil som kľúčom v spínacke - držím otočený kľúč a auto začalo štartovať tak po 1-2 sekunde, naštartovalo hneď- len to oneskorenie. Nie hneď. Každý další štart už bol ihneď po otočenia kľúča. Bol som sa pýtať v servise ze čo by to mohlo byt ale- ze možno štartér akurát ak by bol štartér tak by potom bol problém aj za tepla, ze nech sa ozvem keď to vôbec nepojde.....No a dnes to už nenaštartovalo vôbec- nažhavi,natlačí naftu a nič.....


Zkus tocit dyl. Cerpadlo spina jen na nejaky 3 vteriny. V momente kdy tocis dyl tak sepne na stalo nez auto chytne. Vyzkousej to a toc proste dokud to pujde. Kdyz nastartujes tak je to na 90% cerpadlem v nadrzi a vymen ho.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...