Přejít na obsah

Dveře netěsní


Doporučené příspěvky

Když se podíváš z venku, jak dveře lícují s karosérií? Přechod mezi střechou a dveřmi a prostředním sloupkem s dveřmi by měl být zarovno. Co těsnění, není poškozeno popř. je správně nasazené?
Co vše se na octě opravovalo?
Těsnění je v pohodě a dělali se dveře a blatník. Takhle viz. foto právě nedolehají ke karoserii.. Si myslím 16ea4dd786902b6b7fd992fe1403b0be.jpg5885c4f9b9cfe443c8ac9a6dc6e58c26.jpgf73fc8c63eed4c510c3fd9a6c3ed7dd9.jpg

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Takže byly sundány dveře z pantů, v tom případě pokud ti voda tekla jen jak je na první fotce, tak se musí dveře nastavit v pantech. Normálně zajeď tam, kde ti opravu dělali a požaduj od nich seřízení dveří v pantech. U středového sloupku dveře lícují?

Odkaz ke komentáři
Takže byly sundány dveře z pantů, v tom případě pokud ti voda tekla jen jak je na první fotce, tak se musí dveře nastavit v pantech. Normálně zajeď tam, kde ti opravu dělali a požaduj od nich seřízení dveří v pantech. U středového sloupku dveře lícují?
No jo nato jsem úplně zapomněl.. Středovej sloupek se dělal taky a dveře jsou z vrakáče na fotce pošlu jak octa vypadala před opravou.. Jinak k tomu automechanikovi si sjedu jak říkáš,jen nebydlí nejblíž, tak mě napadlo jestli bych to nedokázal svépomoci. A voda teče od středu dolů podél dveří škoda že mi nejde poslat to videoff81d997d4e40b3f059910bd1105d489.jpg

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Seřídit to sám můžeš zkusit, ale pokud nemáš tušení jak na to a nemáš patřičné vybavení (klasické klíče nestačí, ale musíš mít torx klíče nebo torx bity), tak se do toho nepouštěj. Jinak dveře se budou muset přitáhnout v pantech a pokud nelícují i u středového sloupku (jak je zámek), tak i tam se budou muset seřídit. Pokud ten automechanik bydlí daleko, tak zkus zajet k jinému, který je poblíž a ten ti ty dveře za menší částku určitě seřídí.

PS: necituj předchozí přízpěvky (rovnou odpověz), jinak tě tu admini a moderátoři sežerou :biggrin:

Odkaz ke komentáři

Tak teď si připadám jak deb*l :D středovej sloupek zaměním s A sloupkem a ješte tohle :D snad me nesežerou no :D jinak u toho středového to sedí dobře jen nahoře je to takto naprd.. Každopádně jestli by to udělal kterejkoli mechanik za pár stovek tak by to bylo super :) jinak nářadí mám ale co jsem na to koukal tak vůbec netuším jak na to :D

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

V pohodě :biggrin: , takže to bude chtít seřídit jen na těch pantech. V podstatě na tom nic těžkýho není, povolíš šrouby co drží dveře přišroubované na pantech a s dveřma pohneš o několik milimetrů doleva (na pantech můžeš s dveřma hýbat doleva nebo doprava), dotáhneš, zavřeš a když to nebude ono, tak znovu až budou dveře lícovat a těsnit ;-) .

Pokud se ti s tím nechce drbat, tak ti to kterejkoli mechanik za max. pár stovek naladí ;-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...