Přejít na obsah

Elektrické okná O2 predfl.


Doporučené příspěvky

Zdravim Vas, dnes som presiel forum no nenasiel som odpoved na moju otazku a preto som sa rozhodol opytat takto. Mam octaviu 2 MR06 1.9tdi a rad by som si dat dorobit elektricke okna dozadu. Dnes uz je nespocetne mnozstvo anglicakov na vrakoviskach v okoli no problem nastava v cislach dielov nakolko neviem co je pre moju octaviu vhodne pretoze je viac druhov. 

Moja konfiguracia je nasledovna (mozno napisem aj nieco co nebude treba):

BSG 3C0 937 049 AJ

Gateway 1K0 907 530 AA

Komfortka 1K0 959 433 AK

RJ dveri sofera 1T0 959 701 B

RJ dveri spolujazdca 1T0 959 702 B

Na vrakoviskach vam s radostou predaju aj co nepotrebujete a tak mi povedali ze vsetky motorceky musim vymenit, co sa mi celkom nezda nakolko vo vypisoch z vagu druhych ludi vidim pri tejto konfiguracii aj zadne elektricke okna. Mam moznost kupit komplet zadne stahovacky s cislami 1k0 959 703 B a 1k0 959 704B tak neviem ci to bude spravne komunikovat s autom - samozrejme chcem to spravit aj s ovladanim od sofera a tak aby to bolo ako z fabriky. Poradite mi prosim ake cisla zadnych motorcekov su pre mna vhodne, ci je treba menit aj predne motorceky a ake diely potrebujem ? Docital som sa ze potrebujem komplet kabelaz od komfortky do B stlpika a tiez druhu kabelaz soferovych dveri alebo sa mylim ?? V zadnych dverach nemam ani repraky nakolko to bola jedna z nizsich vybav tychto aut. Dakujem velmi pekne za radu nech nekupujem veci do zasoby :) A prajem Vam pekny den :) 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...