Přejít na obsah

Vyhlé zadní Kolo


Tomas91

Doporučené příspěvky

Zdravím. 

Nedávno jsem se svou O2 měl menčí Ťukanec a mám vyhlé zadní pravé kolo.

 

Bylo tam ohlé horní podélné rameno (Ridici paka, zaveseni kol) . Problém je v tom , že po výměně je kolo pořád mírně vyhlé. 

Nesetkal se s tím někdo z vás? Podle mechanika který mi to dělal tam od oka nic ohlé není a mysí si , že na geometrii nemá zatím cenu chodit. 

mohla by být ohlá i těhlice? nebo ten držák toho horního ramene?  ať nevyměním všychny ramena atd. a potom zjistím že se bude měnit celá náprava . 

 

 

Škoda octavia II 1.9 Combi             fotky jsou před výměnou horního ramena. 

 

29258117_10210389267318185_3557124238471069696_n.jpg

29244121_10210389262078054_3979859894978215936_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...