Přejít na obsah

1.8T RS špatně se ohřívá


Doporučené příspěvky

Ahoj kluci,svoje RS mám necelý 4 roky,když jsem ho koupil (prosinec) tak jsem ujel 3km a auto bylo ohřáto dle budíku na 90 stupňů.někdy před zimou jsem si začal všímat,že se ohřívá nějak hůř a tak jsem to nějak neřešil,ale teď jsem se na to zaměřil - po ujetí cca 6km při nedávných teplech (+12 stupňů) se začala teprve rafika odlepovat (trasa z práce buď rovina nebo do kopce).když je například -4 stupně tak na 10km  trase z práce auto dle budíku ohřáto maximálně na 70 stupňů.

Vyměnil jsem termostat (původní nějakej Made In France),teď jsem dal německej Wahler.nic se nezměnilo.auto se samo vlivem jízdy ovsdušnilo,takže vzduch tam neni.

Takže,motor ohřeju,ale strašně dlouho,auto topí,ale díky špatnýmu ohřevu taky hrozně dlouho.Nepřehřívá se,dávala do motoru voda + růžová nemrznoučka a naředěno na -35.

Jsem naprosto bezradnej a řešit to stylem,že dám před chladič karton fakt nechci.Vím,že žhavičky na předehřev vody tyhle auta nemaj,takže tohle jsem vyloučil,vadnou pumpou by se to přehřívalo,takže taky nic,těsnění pod hlavou asi taky Ok - olej i voda nepřibejvá nebo neubejvá a emulze se netvoří,chyba po načtení diagnostikou žádná (kvůli například vadnýmu snímači teploty).v pátek ho i přes to skusíme vyměnit.nesetkal se s tím někdo?to auto se ohřívalo naprosto úžasně,ale teď tragedie...budu moc vděčnej za každou radu.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...