Přejít na obsah

Tlak paliva pri volnobehu


Doporučené příspěvky

Nevím, jak moc to máš upravené atd, ale proč nepoužiješ OEM 4bar regulátor, pokud potřebuješ 4 bary? Jinak teda seriové 3 barové čerpadlo stačí do cca 300 koní. Ohledně těch tlaků, tak pro 3 barové čerpadlo je pro volnoběh hodnota 2,5 baru a s odpojeným regulátor 3 bary. Předpokládám, že máš ale i jiné čerpadlo, když tam máš silnější regulátor, to by se pak chtělo obrátit na úpravce, který musí vědět, co dělá.

Odkaz ke komentáři

Já původní čerpadlo měnil při cca 180t km, takže bych tipnul, že bylo špatné. Co používáš za regulátor? Jinak 260 je pěkných, to máš K04 ze 165kW 1.8T?

Koukám, že jsem výše napsal 3 barové čerpadlo, mělo to být 3 barový regulátor, pro 4 bar regulátor jsou hodnoty na volnoběh 3,5b a odpojený regulátor (podtlak k regulátoru) 4b. Ale to se bavíme o OEM regulátorech. Pokud máš nastavený max 4 bary, tak by to mohlo být teoreticky stejné, kolik jsi naměřil?

 

Edit: Něco jsem k tomu hledal a zjistil jsem toto. Pokud se nastavuje na 4 bary, tak se tlak na regulátoru nastaví na 4 bary s odpojeným podtlakem k regulátoru. Tzn. na odpojeném podtlaku by měly být 4 bary, takže to souhlasí s OEM hodnotami.

Upraveno uživatelem LadikRS
Odkaz ke komentáři

Tak ten mi nic neříká. Ale funkčnost se dá ověřit přeměřením tlaku. Jen jsi mě překvapil, že jsi nepoužil OEM 4 bar,není drahý a s K04 se používá. Ale pokud šlape i tenhle, tak zbytečné to řešit.

Ani nevím, že se dá sehnat repas 001, měl jsem za to, že jen nová. Kde jsi ji sehnal, jestli se můžu zeptat?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...