Přejít na obsah

Nefunkční rádio


MikeVrbka

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci,

asi před týdnem zůstala žena stát na dálnici v koloně a podařilo se jí vybít baterku. Pak odtahovka nastartovala přes kabely, vše ok, až na to, že nejde pustit rádio, respektive infotainment na středovém panelu. Nejde ani USB konektor (není pod napětím)

Mám: Octavia 3, 2014, Amundsen, Sound system Canton

Zkontrolovány úplně všechny pojistky v autě (opravdu všechny)

Ostatní komponenty v autě fungují. Diagnostika hlásí chybu U111000 (Funkce omezena kvůli poruše komunikace). Trochu už se smiřuji s myšlenkou, že je odpálená obrazovka, nebo jednotka, ale asi je každému jasné, že dávat více jak 20tis za novou se mi nechce. Předem díky za nápady.

Odkaz ke komentáři

Ze by byly odpálené kabely? Co myslíš tím boosterem. Vzásadě nevím, jak zkontrolovat, co je špatně. Možná v origo servisu, to by tam museli ale připojit funkční display, pokud by to nešlo, tak je asi v háji jednotka jednotka s navi.. Nebo kdyby byl někdo schopny z Prahy a okolí, tak za nim zájezd ...

Odkaz ke komentáři

Na diagnostice jsem byl a psalo to tu chybu, co jsem uváděl na začátku.

Ale nakonec, opraveno, zlatá česká vynalézavost pomohla. Ještě mě napadlo vytáhnout SD kartu s mapovými podklady a zapnout, nic se nestalo. Pak ještě zmáčknout zároveň tlačítko zapnutí rádia a vysunutí CD a ejhle, na panelu problikly hodiny a CD vyjelo. Pak už šlo rádio normálně zapnout. Takový vyfikundace a týden stresu jako bonus. Takže budiž toto vlákno alespoň radou řidičům, kterým se může stát něco podobného.

Vám pánové díky za Váš zájem a snahu mi alespoň pomoci, moc si toho cením.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...