Přejít na obsah

Tlak oleje 1.6 74kw


Doporučené příspěvky

Zdravím Pánové, mam problém s tlakem oleje. Při nastartovaném autě na volnoběh jsem naměřil 4 bary. Problém nastane, když se s autem rozjedu začne padat tlak pod1 bar. Tím se mi vysvětlilo proč mi začne svítit kontrolka mazaní čidlo je na min. tlak 1.4 baru. Nevíte někdo co by s tím mohlo být třeba jestli je to někde ucpané ? Protože když jsem jel a spadl tlak pod 1 bar zdechl jsem motor chvíli  počkal a nastartoval znovu tak zase tlak byl 4 bary a pak to zase při jízdě začalo padat. Nemůže být třeba ucpaný chladič oleje před olej. filtrem ? Nebo nějaký kanálek v bloku motoru ? 

Odkaz ke komentáři

Ventily neklepou Protoze jsem to při ztrátě tlaku vypl. Jinak při volnoběhu neklepou je to tichucke.  Olej při nastartování stříká když oddelam vicko oleje. Mereno budíkem místo čidla tlaku. Ztráta se projevi když s autem jedu. A zase se mi to nechce nechat puštěnou když nemaže 

Odkaz ke komentáři

Jj drží. Nevím jestli se protoci toho oleje za jízdy vic nebo ne. Přijde mi jak kdyby se to přicpalo nestíhalo do téct do vany a tlak spadne. . Tak mi bylo poradeno ze by mohl byt špatný O kroužek na sacím koši a prisavat vzduch.  Moc tomu nevěřim ale vyzkouším. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...