Přejít na obsah

Vibrace (poskakování) při rozjezdu 1.6 TDI FL


PaulGreen

Doporučené příspěvky

Zdravíčko klubáci, řeším nešvar na své OII FL 1.6TDI rv.2011, najeto 136000km.

Sem tam se mi z nějakého důvodu při rozjezdu auto začne třepat, jako by chtělo nadskakovat a ani náhodou nemůžeme přijít na to proč? (někdy dělá 10 z 10 rozjezdů, někdy nedělá vůbec)
Při jízdě jdou cítit i mírné vibrace do vozidla, jako kdyby šli od poloosy (cítit pod nohama řidiče). Při podřazení a následném zatáčení do zatáčky, po puštění spojky se opět ozve jen někdy lupnutí (prasknutí, cvaknutí, kov na kov, nelze moc specifikovat), netuším zda není právě důvodem problému s rozjezdem.
Nenapadá Vás někoho co by to mohlo být? případně, neřešil jste někdo již takový problém?

Díky za každou radu a pokud již tento příspěvek někde byl, omlouvám se za další téma.

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...
V 1. 4. 2018 at 20:05, PcGamer napsal:

kdyby jsi mel DSG tak bych vedel ;-) :-/

Mám stejný problém na Oll Fl 2.0 103kw cr DSG dělá to mírně při stabilizované rychlosti po rovině na tempomat nejvíce přesně v 85km/h pak klid a začne to ve 120 po 140 km/h ale to jsou vibrace už víc ve volantu a ve 145 se to ztrácí ,nebo už jsou to takové točky že se to rozmělní .ale v těch nižších rychlostech to tak třepe jako bych jel po roletě . Zvláštní je že čím lepší silnice (nová) tím větší projev. Najeto 167 tkm původní kotouče , dvouhmota, levá poloosa bez známek vůle ,pravá oba klouby nové ,kola léto 225/45 17,zima 205/55 16 stejný nebo podobný projev. Tak by mě zajímalo co by to mohlo být v případě DSG

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...