Přejít na obsah

folie do dveri octavia 1 kombi 2001


Doporučené příspěvky

zdar hosi...po 2 mesiacoch hladania a vypisovania eshopom a obchodom s auto potrebami uz niesu dostupne-cca 25emailov nikde gumene folie na predne a zadne dvere na octaviu 1 combik 2001.

Nenasiel by niekdo si cas a neurobil nacrt lavych a pravych follii a ja by som to potom vystrihal z nejakej tvrdej gumy? v mojom aute uz nic nieje preto nemam ten rozmer..

Vdaka !!!

Odkaz ke komentáři

jeste to skusim ale vacisna maju skladom ale potom email s odpovedou ze este to nestihli zmenit(marketingovy tah jak zvysit navstevoivanost webu) ..ale dekuji.,..skusim este.,.;)
a ano len v rychlosti som pisal ze bude tvrda guma...myslel som silnejsi igelit alebo nieco co poradia v obchode...na satrsej octavii som mal len igelit a bohate stacil

Upraveno uživatelem cico86
Odkaz ke komentáři
před 3 hodinami, ruzipa napsal:

Funguje to jako hydroizolace, aby neteklo dverma do auta :-)

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk
 

presdne tak..zateka na plastovy prah dveri...jedina moznost je cez dvere..koberceky su suche a dvere nemaju igelit ani tu "origo. gumu"...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Taký servis osr.ť. Origo fólia má pás lepenia a na opačnú stranu ju dáš len ak si ju obojstrannou páskou prilepíš. Ja po pretrhaní som odrezal hrubšiu fóliu kúpenú v záhradkárskych potrebách, nalepil a obstrihal podľa profilu dverí. Dokonca je aj o niečo hrubšia ako origo. Tá je na môj vkus aj tak nehorázne drahá. Len kus igelitu možno pol metra štvorcového.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...