Přejít na obsah

Padá nafta , špatný start


Doporučené příspěvky

Zdravím.

Minulý týden jsem měl své auto, Octavia collection 2003, 81kw - 280.000 tis. najeto v servise.

Servis mi vyměnil rozvody a udělal se repas čerpadla, protože mi kapala nafta pod auto.

Po převzetí auta nic nikde nekape, motor se mi zdá tišší, avšak místo průměrné spotřeby v zimě cca 5.4 - 6.0 při normální plynulejší jízdě, mám spotřebu při důchodcovské jízdě cca 8.8 - 9.0... navíc mi to po ránu hrozně špatně startuje, takže čím by to mohlo být??? Ty špatné starty jsou nejspíš pád nafty, ale předtím nepadala, je to kvůli repasovanému čerpadlu?  Protože, když ráno otevřu kapotu, tak vidím v průhledné hadičce z palivového filtru, že nafta je ve spodních 2 cm u čerpadla a pa je až do palivového filtru vzduch... Tak co s tím? Chyba rozvodů? Čerpadla?

 

Předem díky za rady

 

30653051_2070357279875402_5713102992480141312_n.thumb.jpg.a17bbef6e41ed5a2ac04d71e825cb228.jpg

30629013_2070357336542063_139440790484025344_n.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...