Přejít na obsah

Cinkani u předních kol


Tommy23

Doporučené příspěvky

Ahoj, už delší dobu mi neco na spatne silnici, kostkach apod něco cinka u předních kol, nejdříve to dělalo jen u řidiče teď i u spolujezdce, slyším to hlavně když mám stažené okénko a je to dost otravne. Na brzdach by to být nemělo, mám teď nové a dělalo to i se starými. Myslel jsem, že by to mohl být krycí plech kotouče, ale ten je pevne dotazeny. Nemáte nějaký nápad odkud by to mohlo jit? 

Odkaz ke komentáři

Já to zkusím nahrát a hodit to sem, auto je po STK děla to snad 3 roky ale už me to vážně štve, vzdy, když to dávám mechanikovi s něčím tak mu říkám ať projde celou nápravu co bude potřeba ať udělá. Tohle se mi zase na tyčky prave nezdá. Mám tam Sportovni podvozek, takže jak to je tvrdý tak to je umocnene. Nahraju to a schválně co na to řeknete ?

Odkaz ke komentáři

Ze by na obou stranách? Děla to už fakt snad 2 roky, kola byly několikrát dole a nic jsem neviděl, tak já nevím. A hlavně auto je pořad stejně vysoko, na obou stranách. Na to já jsem ujety, když je něco malinko jinak.. v zatáčkách vše naprosto v pořádku. Nic neboucha neskrta.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...