Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Vpazourek

Ztráta výkonu, vibrace, nestartuje

4 příspěvky k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdarec chlapi mám dotaz:
Jel sem do kopce a motor začal ztrácet výkon az začlo auto vibrovat (napsalo oranžovou chybu motor do servisu)  po přijezdu domu zhruba 500m auto i čadilo, řek bych že olej (podle smradu) vypl sem motor. Po hodině jsem zkusil znova nastartovat a jen točí nechytá. Co by to mohlo být?? motor 1.8tsi BZB (superb)
Voda neubývala a olej lehce (zhruba 1l-2l na 10 000km)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,ja jsem mnel zhruba to same.Myslely,ze je to vstrik,ale byl to kabel od svicky,akorat ja jsem po vypnuti klice zase nastartoval a jel dal potom zase hlaska do servisu.Nesmel sem motor moc vytacet,jak sem jel rychlej tak motor vypnul.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V pondělí to napojí no, zjistil jsem že když oddělám svíčky a zkusím nastartovat ,, na prázdno ,, tak ze čtvrtého válce doslova vylítne vodotrisk benzínu z ostatních tři jen taková emulze. Takže to asi jelo na 3 válce a bylo to přechlastaný no uvidíme, díky chlapi 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.