Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

ZoliSVK

nespina spojka kompresora po vymene loziska

7 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mam taky zaujimavy problem. Po vymene loziska v remenici kompresora klimy mi prestalo spinat spojku klimy. Skusali sme napojit el. magnet aj na primo na konektore no ani tak to nezoplo. Skusali sme merat odpor cievky no nic sa nenameralo. Mozno nie najspolahliveksim ampermetrom sme merali prudy no takmer nic. Na privode mame 12 V vzdy Aj ked je klima vypnuta Tlak v klime 5,9 Je mozne ze sa pri vymene loziska nieco zle zlozilo? diagnostika nic nepise. pred vymenou loziska bola klima na 100% funkcna 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Mate spatnou civku, takze kup novou elektronagnetickou spojku klimy a zase ti to pojede. Pokud si dobre pamatuju ze skoly, tak vinuti civky by melo mit minimalni odpor, ale vuci kostre by mel byt nekonecne velky. Pokud se civka proslehne, tak jsou odpory opacne...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ale zeby ta cievka prehorela pocas vymeny loziska? ved pred vymenou isla po vymene uz nie.  Oplati sa kupit cinsku spojku ci radsej investovat do niecoho ineho? ake mate skusenosti s tym? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zkus promerit (propipat) civku vuci kostre, pokud ti multimetr zapipa nebo nameris nejaky odpor, tak je civka KO. Nic jinyho me nenapada, kdyz kompresor nesepne ani kdyz ho pripojis na tvrdo na 12V...?

Jestli koupit spojku cinskou nebo ne, tak to nevim, ale ta cinska by snad taky mela fungovat...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kdo tu dělá z kluků servis přes klimatizace. Sem z toho magor OI 81kw manualni klima ve většim vedru trvalo trochu déle nez to cely interier ochladila tak rikam zajedu vycistit a doplnit tak frajel mi go napíchl zacal tlakovat atd. Po celkovym testu a veci okolo byla clima hotova frajer mi dal listecek a rika ze byla uplne prazdna ale pritom mi chladila jak je to mozne nechapu to. Tak se chci zeptat kdo tu dela klimatizace ze by mi to skouknul co a jak20180607_180109.jpg.3ed6b005233a663ff10c02271a89e27f.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.