Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

4 příspěvky k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Ahoj, plánuji koupit O1 s tímto motorem, tedy 2.0i 85kw a chtěl bych se zeptat na co si dávát pozor, vlastnosti motoru, spotřeba s porovnáním např. s 1.6 74kw nebo felicií 1.6. Dále by mě zajímalo jestli má stejně dlouhé převody jako zmiňovaná O1 1.6 nebo felicie 1.6, popřípadě kolik točí při 90, 110, 130 km/h?  

Pokud tady takové podobné téma již je, tak se omlouvám. Děkuji :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Převody má delší než 1,6tka, má převodovku jako 1,8T. Při 90km/h točí cca 2600 otáček, při 110 tak 3100 a na dálnici tak 3600. 

Mrkni sem - 

a 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ještě by mě zajímalo, do kterého typu motoru, popřípadě data, kdy se používal byly montované obráceně pístní kroužky? Nějak jsem to nevypátral, tak jestli se vůbec ví které to byly, nebo je to kus od kusu. 

A ještě by mě zajímalo, kolik platíte cca povinné ručení? mě je 20, a když jsem to tak zjišťoval, tak bych platil kolem 10 tisíc a kdybych to nechal napsat na někoho z rodiny, tak by to bylo prý tak kolem 5 tisíc. Těch 10 mi přijde "normální" když vezmu v potaz můj nízký věk a výkon motoru, ale přijde mi docela dost platit 5 tisíc, když by to bylo na taťku, který má naježděno přes 30 let bez bouračky. díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1 - To nikde nezjistíš, nikde to nevyčteš, tak nějak se to říká a nikdo ani neví, jestli je to fakt pravda.

2 - Já platím 2710,- Kč ročně, pojištěné 140 miliónů a skla na 10 tisíc - AXA.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.