Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

V autě gateway 1K0..Q, na stole gateway 7N0 ..H

Spojení s UDS jednotkou HF v pořádku. Spojení s Amundsenem nešlo.

 

Na stole se mi podařilo připojit VASem a kódování změnit, ale při opětovném načtení se objevila chyba. Při dalším pokusu a vyčtení kódování byly hodnoty změněné. (2 antény, pouze přední repro atd.)

Přes VCDS se mi do navi nepodařilo dostat v autě ani na stole.

 

Už se mi podobná věc stala u Passatu, kde byla RNS310 z výroby.

Známý to jednou řešil u SII, kde byla navi z výroby.

Chtěl ji dát do Octavie, ale nešlo se mu do ní dostat. Zkusil dát navi zpět do SII a ani tam se do ní nedostal. Dělá v autorizovaném servisu a měl k dipozici VAS i VCDS.

Když už to chtěl vzdát, tak se spojení najednou podařilo.

 

Dost by mě zajímalo proč to Amundsen (RNS310) dělá.

Setkal se s tím už někdo?

Odkaz ke komentáři

Panove, poradte ... jelikoz mi byl ukraden Columbus, dal jsem tam Amundsena, sice anabaze s nemoznosti se s pojit s jednotkou, ale uz to mam ... jeste prosim ... jak to je s pripojenim mikrofonu? Dle dokumentace ma RNS310 pinout stejny jako RNS510, tak proc me nefunguje mikrofon ? Mikrofon vede do RNS310 z nej pak do HF jednotky. U RNS510 to slo, u RNS310 ne ... To u RNS310 musi byt mikrofon primo do HF jednotky?

Dekuji moc za odborne info a hezky den. Dan

Odkaz ke komentáři

Caute.

Je možne niekde na nete stiahnut flešovacie cd na zmenu firmawaru?Mám problem s Amundsenom SW verzia 0351.Problem je taký že ked nahram mapy CZ HU SK na kartu tak sa mi nezobrazuje iba CZ .A ani z cd mi nejde Slovensko.

Odkaz ke komentáři

tak jsem tu opět já a moje nefungující druhá anténa :wallbash:

 

dnes jsem tu anténu zapojil, tzn. bílý konektor z antény jsem prodloužil fakra kabelem a zapojil do tmavě zeleného konektoru prodlužovače dvou antén z rádia (prodlužovač je takový bílý dvojkonektor v rádiu s dvěma tmavě zelenými konektory na druhém konci. Jako anténa 1 je zapojena ploutev na střeše a anténa 2 by měla být ploutev v palubce).

 

A nefunguje to. Přitom j0ska přes diagnostiku povoloval možnost druhé antény. Je možné, že se to po vytažení rádia/navigace z auta (a odpojení napájecího konektoru) samo nastaví na jednu anténu?

 

V přiloženém albu na rajčeti jsou fotky, co to píše v FM monitoru. A občas se mi zničehonic ztrácí signál na rádiu, viz video.

 

http://honza9007.rajce.idnes.cz/Problemy_s_druhou_antenou/

 

Dokáže mi někdo takhle na dálku, prosím, pomoct?

 

Díky Honza

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zdravim, mám takový dotaz. Mam OII RS rok. 2007. Koupil jsem ji z originál radiem. Chtěl jsem to vyměnit za Amundsen, ale když jsem ho koupil tak mi nehrálo a v servisu mi řekli že mam nějakej zesilovač pod sedačkou a ten to prý nespustí. Dá se to nějak vyřešit?

Odkaz ke komentáři

Likas7: máš v autě soundsystem? Pokud jo, je třeba to nakódovat a vše by mělo hrát. Soundsystem poznáš např. podle většího počtu reproduktorů v předních dveřích (3ks namísto klasických 2), resp. podle malých plaketek na překrytech repro ;)

ale víc a konkrétně co přesně udělat ti napíšou jiní, mnohem zkušenější uživatelé, kteří to umějí kódovat. Já jsem jen uživatel-posluchač B)

Odkaz ke komentáři

Ahoj,

mám RNS310 a problém s restartem navigace.Po zapnutí se objeví logo a navi se restartne /po cca 5 vtřinách/.Takto stále dokola.

Pravděpodobně se zbortil sw.Máte někdo nějakou radu,jak pořešit tento problém.Pomohlo by přehrátí firmware jako např. u RNS510,kde se to dá přehrátím pořešit?

Mohl by mi prosím někdo poradit s postupem,jak se dostat do servisního menu a vyvolat tak možnost přehrání firmware?

Mod děkuji za každou radu.

Josef

 

RNS 310

 

FD 4009

HW H12

SW 0212

Odkaz ke komentáři

Dneska jsem se dozvěděl zajímavou věc: mapy 2013 jsou/budou už jen na SDkartě, která má ochranu proti kopírování...

Na dotaz k VW, že tak nebude možné navigovat a přehrávat zároveň hudbu z SD-karty mi přišla odpověď, že na poslech hudby mám přece CDčka :lol:

 

jaj, tak toto mě rozsekalo na cucky... :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Takže mapy budou prodávat už jen přímo na kartě a to pouze na 8GB? To by byl fakt nesmysl. Mně teď 8GB karta bohatě stačí, mapy mi zabírají 3,5GB a hudbu jsem v PC bez problémů dohrál, ale kdyby měly dvojnásobek, tak už by mnoho místa nezbývalo.

Upraveno uživatelem ViktorMPI
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...