Přejít na obsah

Tempomat a vše co se toho týká...


romariooo

Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...
2 hours ago, Martin ASV said:

Který jednotky? Motoru?  V motoru 01. Ale asi ti přestal fungovat spínač spojky a nebo brzdový spínač. Svítí brzdovky? Chyby nějaké tam nemáš.

Brzdy sviti, zadbou chybu nemam. Tak mozna ten spinac spojky... V 01 jednotka motoru jak mam zjistit jestli packa funguje? Nebo jinam? Ja nic nenasel.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Nazdar klubaci. Skusam sa este raz opytat, ci tu nie je niekto, kto by mi vedel poradit a nahodou prehliadol moje predosle prispevky.

Mam O1 2002 2.0 85 kW, kod motora AZJ. Nikde sa mi nepodarilo zistit, ako je potrebne to prepojit medzi medzistenou a ECU. Je to rovnake ako u motorov 1.8T AUM, ARX, AQM (uvedene nizsie)? Nerad by som to prepojil a nieco poskodil, nedajboze vyskratoval ECU. Dakujem!

 

Quote

 

páčka......................stěna........................ECU

T10/2.......................T10/1.......................T81/75..................RES/+

T10/3.......................T10/2.......................T81/57..................SET/-

T10/4-7....................T10/3.......................T81/38..................ON/OFF

T10/5.......................T10/9.......................T81/76..................Cancel

T10/6........sv.15

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Ahojte, je to tu ešte aktívne ? :) 
Pokúšam sa sfunkčniť mf volant (iný ako origo) všetko by šlo na priamo cez gombík až ku radiu, takže bez can a necanu, K-linky atd. jednoducho povedané na tvrdo iba radio dopojiť na jack agombík na volante v podstate. A teraz k tej otázke, potrebujem vymeniť podvolantovú jedotku za jednotku s podporov mf kvôli volným pinom, kedže na mf volante sa šteluje tempomat a v mojom prípade chcem nehať páčku tak ako je teda tempomat by som neovladal cez volant ale cez páčku, ide zapojiť podvolantový krúžok ako keby že to je slabšia verzia podvolantovej jednotky bez esp a mf a teda 3piny mi ostanú volne na rádio? 
Ďakujem

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zdravím všechny Škodováky,

máme nově koupenou O2 1,6 MPI z roku 2011 bez tempomatu s podvolantovkou:

Adresa 16: Elektronika volantu (J527)       Labely: SVO\5K0-953-569.clb
   Řídící jednotka SW: 5K0 953 521 BJ    HW: 5K0 953 569 C
   Díl: LENKS.MODUL   014 0140  
   Revize: FF010040    Seriové císlo: 20110604100902
   Kódování: 5080040000
   Dílna #: WSC 73430 790 00088
   ASAM Dataset: EV_SMLSNGVOLWSXS A01004
   ROD: EV_SMLSNGVOLWSXS_SK35.rod
   VCID: 75E5E5E7D4DA17B

 

chtělibychom dodělat tempomat a měla by snad stačit jen páčka. Ví někdo jakou páčku k tomu pořídít, popřípadě i kdo dělá montáž ústecký, karovarský kraj?

Díky moc

 

 

Odkaz ke komentáři

Stačia len páčky (mali by ísť združené napr. 5k0 953 502 n), diagnostika a šikovné ruky. Ja som si to dorábal sám a šlo to super. Je tu aj návod na stránke krok po kroku 🙂 
BTW stačí sa spýtať len raz 🙂

Upraveno uživatelem hado
Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj, koupil jsem Octu 1 s namontovanou páčkou tempomatu, ale nezapojenou. Dokázal by mi někdo poradit s barvami vodičů co z ní vedou a na které piny konektorů zapojit? Bohužel k tomu nemám žádné další info. Samozřejmě jsem hledal na netu, určitě minimálně půl hodiny, ale nic použitelného jsem nenašel... S elektronikou nemám problém, dělám ji profesně, schématům rozumím. Ale žádné čitelné schéma jsem nenašel, bohužel ani nic co by korespondovalo s mými barvami vodičů... Dokázal by prosím někdo poradit?

DSC05236.jpg

DSC05235.jpg

Upraveno uživatelem Dr. Doktor
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ahoj,

prave montuju tempomat a vypada to ze mas cinskej kabel jako ja. Po mereni jsem zjistil ze u meho kabelu cinan prohodil pin 3 a 4. Az budu mit namontovano a overenou funkcnost tak dam vedet jak ma byt spravny pinout. Packa je pravdepodobne v poradku, u meho kabelu take nereagoval SET pouze RES a vyresilo to prohozeni pinu na Steckeru na pacce.

standal

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...