Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

perníkář

Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

8 499 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Já jdu proti davu - bílá :-D. Ale ty žlutý fakt super, viděla jsem u někoho i červený. Jsem ráda, když se lidi nebojí barev.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Červená okna máme na naší firmě :) . Ale jen na správní budově, protože tehdy byla naše barva červená. Teď máme  na jiných budovách okna modrá.

Na domě mám okna bílá a neměnili bychom. K tomu jsme vybírali barvu fasády - několik dní jsme jezdili se vzorníkem po okolí a hledali to, co se nám líbí. Určitě není špatné plochu rozbít dvěma barvami.

Honza

IMG_20160521_110326.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hezky! To se mi libi :)

My to mame bily (tak uz jsme to koupili), ale je to dum z roku 1937, klasika, takze cerveny zabradli na balkone do ulice a na terase na druhou stranu, jak se tehda delalo, a tmava strecha. Ale okna jsou bily plast, takze kolem oken jsme tu bilou rozbili "staroruzovou" (tak tomu rika draha polovicka, ja to ve vzorniku nasel pod jinym kodem :) )

Upraveno uživatelem krysarr

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím ,
Prisel jsem si pro radu . Předělávam kuchyň a koupil jsem si zvlášť troubu a varnou desku . Trouba je na 220 a deska na 380. Ale využiji u ni pouze dve fáze . Mohu tu třetí použit na troubu ? A ze bych jen od desky k troubě udelal klemu jak nulaku tak zemaku?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano, můžeš, běžně se to tak dělá

na konec toho trojfázového kabelu dej rozbočnou krabici "acidurku" a z ní nebo do ní napoj kabel od trouby a kabel od varné desky

před 3 hodinami, HONZAV1 napsal:

Na domě mám okna bílá a neměnili bychom. K tomu jsme vybírali barvu fasády - několik dní jsme jezdili se vzorníkem po okolí a hledali to, co se nám líbí. Určitě není špatné plochu rozbít dvěma barvami.

Honza

Volba barev na dům je peklo, kterým jsem si také prošel ...

Okna jsem chtěl do rezata dřevo, což se povedlo, k tomu jsem měl vymyšlenou zelenou fasádu, ale skončilo to na vzorníku soklu, prostě k týhle kombinaci nic vhodného nebylo, takže jsem na to musel opačně, zvolit sokl a z toho pak vyskočila barva fasády taková, jakou máš ty .... a řekl bych, že i sokl je stejnej :biggrin:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Co se týče oken my jdeme s davem - máme zlatý buk. Barvu fasády pořád debatujeme - za mě by byl něco ve stylu kávová-oranžová atd. a k tomu světlejší špalety. Ale kdo ví ... na některý věci jsem malej pán a můj hlas je pouze poradní :elk::elk:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

My mame okna plastovy zlaty dub a k tomu mame capucinovou barvu fasady. Byl to boj najit spravnou barvu ale snad se povedlo ☺

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Ano, můžeš, běžně se to tak dělá

na konec toho trojfázového kabelu dej rozbočnou krabici "acidurku" a z ní nebo do ní napoj kabel od trouby a kabel od varné desky

Dobre Diky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 23. 5. 2018 at 10:37, Pepik90 napsal:

My mame okna plastovy zlaty dub a k tomu mame capucinovou barvu fasady. Byl to boj najit spravnou barvu ale snad se povedlo ☺

Nechceš se podělit o fotku? Celkem mě zajímá, jak to ve výsledku vypadá :cool:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kluci, opet bych mel dotaz. Neznate nekoho, kdo podbiji strechy? Omitkar to pry potrebuje zavrit kvuli pruvanu. Jedna se o stredocesky kraj, konkretne Cerhenice u Kolina. Termin by byl tak cca druha pulka cervence, mozna i driv. Podbit bychom to chteli palubkama.

Predem diky za rady

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Diky. Jeste teda neni hotovej plot ale to bude. 

Jirko podbiti dela pritelkyne tata (tesar) a ja (truhlar). Neni to nic sloziteho za tri dny po praci jsme udelali 140m2 na nasem baraku. Pridelavali jsme to sponkovackou. Bydlime kousek od tebe cca 40km 😀😀😀

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nějaký šikovný truhlář Pardubice? Potřeboval bych předělat pojízdé dveře u skříní, ze stávajících se mi vysypaly nějaké kuličky a jde to ztěžka posunovat. Bylo to dělaný na zakázku, stačilo by jen udělat novéj rám, vyplně a zrcadla bych nechal.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 11 hodinami, krysarr napsal:

Pepiku mozna bych vase sluzby taky vyhledove vyuzil :)

Jo klidne se ozvy a kdyz to bude splnitelny tak se treba dohodneme ☺

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Diky. Mám starší barák, a podbiti začíná dosluhovat, jenže předchozí majitel to částečně kolem toho zateplil. Takže bych nejdřív potřeboval zhodnotit, jestli to vůbec půjde bez toho, že by se sahalo do fasády. Na tu nejsou prachy, musím nejdřív udělat kuchyň a postavit novou garáž :-)

Kluci jedna technická. Koupil jsem gril na uhlí (Tepro Toronto) a po smontovani jsem zjistil, že se z víka zevnitř děsně loupe barva. Je to normální a vypali se to nebo je to na reklamaci? V návodu píšou až dvě hodiny vypalovat, ale nevím, jestli to zapálit nebo reklamovat? :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jeste bych mel jednu otázku , poznam u 380 v nejakym způsobem zemnici žílu ? Krom toho , ze bych musel rozebrat zásuvku ?( u žil nepoznám uz barvu kabelu a u zásuvky je nova omítka )

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Predpokladám, že tam ti trčia zo steny 4 žily. Pusti do " zásuvky " alebo do tých žíl prúd a  odmeraj na konci či je šťava.... normálnou skúšačkou na 230V... . V  3 bude a v jednom z tých 4 nebude.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak ted jsem zjistil ze neni vubec napojeny nulak . Takze budu muset koupit nejspis nejakou redukci ve které to proklemuji a znáte redukce mi pujde uz 5 žil

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže tento týden máme omítky - za 3 dny byla nastříkaná první vrstva. Jen mi teda přes ruky prošlo 12,5 t v pytlech :cool: Každopádně se ze stavby pomalu a jistě stává náš vysněný dům. Měl bych ale dotaz do debaty - jít do anhydridové podlahy v celém domě (tj. včetně koupelny, WC, prádelny a garáže - koupelna, WC mají podlahovku, dle aktuální nabídky bych měl v domě vrstvu 4 cm, místnosti s podlahovým vytápěním 5 cm, místnosti s vyšší zatížením (garáž, kotelna) 6 cm)?

Hurrá tedy do diskuze :pest::palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.