Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

perníkář

Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

8 499 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Osobně bych opět udělal to, co mám, tedy anhydrid ve všech obytných místnostech případně tam, kde je podlahovka, garáž beton. Honza

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

4 miče a presne jak piše Michal. Kdyz vidim jake ruiny se prodavaji tak toto je fakt vkusne udelane a udrzovane a na vic na dobrem miste napul HK a Pernikoff.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Před chvíli jsem se bavil se sousedem, ti chtěli prodat byt a koupit něco vyhlídnutého. Byt mají stejně velký jako ten náš, ale je nezrekonstruovaný, takže furt umakart. Nabídli byt na prodej za 2,8M a druhý den měli kupce, co složil zálohu. Jenže sousedi jsou tak trošku divní a prodej si nakonec rozmysleli. Kolik za tohle nakonec musel vysolit, to se nepochlubil. Ale být realitkou a kupujícím, tak ho vykostím. Nicméně pro mně dobrej indikátor ceny. Jsem se koukal a ty ceny se u starších bytů hýbou kolem 3,5M dneska. Až si říkám, jestli byt neprodat, jít do pronájmu a počkat, až příjde krize a ceny padnou na hubu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mne ta cena prijde celkem adekvatni tomu mistu a stavu chalupy. Jestli je ok davat tolik "jen" za chalupu, kde se nebude bydlet, tot otazka :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chlapi nenapadá vás, co použít tady na podlahu? Je to z větší části kryty, ale venku, a mělo by to být jakž takž rovný, pac tam bude stůl na pinces. Je to asi 25m2, ideálně tak do 10.000, když to zvládneme svépomocí

IMG_20180617_145318.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kluci, vím, že se to tu už někde řešilo, ale nemůžu to najít - máte někdo vyzkoušenou kancelářskou židli ke stolu. Dobrou na záda? Poraďte :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrou kancelářskou židli na záda .... ??? , kamaráde, sice to je drahý, ale to lze vyřešit sekretářkou tak do třiceti, nebudeš muset sedět u stolu a v ceně budeš mít masáže :biggrin: :beer: .... a odepíšeš to z daní, jen to DPH tam je problém :jager:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

😂😂😂😂😂 vtipalku. Takova "židle" by asi doma neprošla 😂😂😂😂

Je spousta věcí, který musím dělat sám a u toho sedět u stolu :(. Já vím, že sezení je na prd, ale nějakou židli do kanclu potřebuju .. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Herman Miller - Mirra / Mirra 2 ale stojí fakt peníze kdyztak bych se mohl zeptat dodavatele na aktuální cenu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, sháním tip na rozumnou zvukovou izolaci. Mezi naší ložnicí a sousedů obývákem máme pouze slabou příčku a jelikož je soused idiot, spát se moc nedá. Rád bych tedy na stěnu dal nějakou izolaci, kterou bych přikryl sádrošem. Požadavek je rozumná cena (tedy ideální poměr cena/výkon) a pak co nejmenší tloušťka, protože prostoru není na rozdávání. Máte někdo zkušenost? Jaký materiál zvolit? Přikrýt pak tím izolačním SDK, nebo je to o ničem a stačí obyč? Nejde o to utlumit diskotéku, to už mu policie vysvětlila, ale hlasité rozhovory a hlasitou televizi, vrzání židlí a pod.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V ‎17‎.‎6‎.‎2018 at 15:14, CvencA napsal:

Šotolinu a pochozí 4cm zámkovku?

Asi to tak udelame. Doma jsem tak delal chodnicky po drenazich, tady je to velka plocha, ale ta zamkovka tam bude asi pekna. Ale auto schovany pred kroupama to asi neudrzi coz?

V ‎17‎.‎6‎.‎2018 at 15:20, Petr81 napsal:

Kluci, vím, že se to tu už někde řešilo, ale nemůžu to najít - máte někdo vyzkoušenou kancelářskou židli ke stolu. Dobrou na záda? Poraďte :)

Ja mam kancelarske zdravokreslo od jp-kontakt.cz

Upraveno uživatelem krysarr

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

krysarr:

Pro auta se dopočuje zámkovka 6-8cm, takže ve své podstatě by auto (na pár dnů v roce) měla zvládnout i ta 4ka. Otázkou ale je, jaký tomu udělat podklad.

Měl bych dotaz: řešili jste někdo doma zazdění domácího trezoru do zdi? Přemýšlím o nachystání nějakého rámečku, na který by se pak přišrouboval trezor - ale potřeboval bych to vyřešit rychle. A nevím, jaký rozměry udělat... Určitě pro uložení dokumentů (takže vnitřní rozměr trochu větší A4.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 8 hodinami, krysarr napsal:

Asi to tak udelame. Doma jsem tak delal chodnicky po drenazich, tady je to velka plocha, ale ta zamkovka tam bude asi pekna. Ale auto schovany pred kroupama to asi neudrzi coz?

Ja mam kancelarske zdravokreslo od jp-kontakt.cz

4 cm je málo 

Před hodinou, Ofeig napsal:

krysarr:

Pro auta se dopočuje zámkovka 6-8cm, takže ve své podstatě by auto (na pár dnů v roce) měla zvládnout i ta 4ka. Otázkou ale je, jaký tomu udělat podklad.

Měl bych dotaz: řešili jste někdo doma zazdění domácího trezoru do zdi? Přemýšlím o nachystání nějakého rámečku, na který by se pak přišrouboval trezor - ale potřeboval bych to vyřešit rychle. A nevím, jaký rozměry udělat... Určitě pro uložení dokumentů (takže vnitřní rozměr trochu větší A4.

Vykasli se na to, pořiďte si klasiku na zem, na prisroubovani ,už jen kvůli servisu a pripadnemu řešení problémů jako je otevření, pokud se to pokazí 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 14 hodinami, krysarr napsal:

Když pořádne utáhnes podklad, tak udrží. Samozrejme, že pro osobák je předepsana silnější, ale když budeš mit tvrdý podklad a pořádne utazeny štěrk, tak kam by se ta 4cm propadla?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.