Přejít na obsah

Spotreba oleje


Doporučené příspěvky

Jinak jsem asi prvni s BZB co a problem s olejem... ono ti to tiz muze auto bastit i pres PCV ventil a to docela dost... sae u TSI jsou uplne normalni to neres... PCV ventil alias odlucovac oleje stoji cca 2000 kc...

K tomu PCV odlučovači, dáváte jen origo od Hengst nebo i náhrady?

 

Rusové maj i samostatnou membránu, vyráběj si sami, sice není armovaná mřížkou jako poslední OEM ale vypadá odolnějc než z prvních OEM. 1 ks od cca 500Kč, dávaj i množstení slevy ...

 

https://vanos-bmw.ru/06H103495.html

https://vanos-bmw.com/diaphragm-separator-vag-06h-103-495-e-06h103495e-06h103495a-06h103495b-06h103495e-06h103495j

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Za 70 v autorizaku??? Nejake levne :) Bacha na ne protoze nedelaji GO hlavy, jenom na vyzadani ale to je potom jina palka...

Zatim jsme ve variante new pisty a skruhama KS, puvodni ojnice a hlavne udelat GO hlavy... Ta bude na 100 pro KO...

A tato varianta vyjde levněji ? Dostal jsem od ex majitele 15K slevu na opravu pistnich kroužku ale až potom jsem zjistil že jenom výměna pistnich kroužku je na prd.

Odkaz ke komentáři

A když se jako zájemce zeptám, co obnáší GO hlavy, která bude posouzena jako nOK, dostanu tady odpověď? Ano, zkontroluji vůli ventilů ve vodítkách a stav sedel, určitě bych měnil při GO všechna ventilová gufírka, ale to je kromě kompletního čištění hlavy od karbonu a těsnění pro další složení asi tak vše, co tady podle mě přichází v úvahu. Ventilová vodítka ani ložiska/uložení vačkových hřídelí tady neopravím, nebo snad ano? Pokud se mi uložení nebudou zdát, můžu i tam změřit vůle, ale pokud bude některé z kluzných ložisek nOK, je to na výměnu a ne opravu, to samý u vodítek. Jasně, je to za jiný prachy ale je to o životnosti.

Odkaz ke komentáři

Ulozeni vacek zaskrabuji, podle vuli voditek bud voditka nechaji nebo meni (je to i videt), ventily zabrusuji a davaji vzdy new gugirka... tlak a brus je vzdy... v pripade, ze je ulozeni vacek KO, ubrousi horni cast vika a spoji to a udelaji zase kulatou diru a potom to zaskrabnou... Podle toho kolik ubrousili na rovinu hlavy davaji tesneni... Cisteni delaji vzdy... :)

Snad jsem na neco nezapomel...

Odkaz ke komentáři

Díky. To potom ale musí šáhnout i na vačky, nebo ne? Přeci jenom i na hlavě v uložení vač.hřídele materiál uberou, nejen ve víku, takže uložení bude OK, ale pak by jim ventily "netěsnily", když bude vačka uložená níž, nebo ne? Zdvihátka jsou postavený na původní rozměry a nevím, jestli si s tímto poradí/vymezí, záleží i na tom, kolik uberou. To už je vysoká strojařská, ale i tak.

Odkaz ke komentáři

Podle stavu vacky jestli ji upravuji... dava to komplet i s vackama... Hydraulicke hydrostely to snesou a vymezi se samy...

Protoze ze je to relativne slozita vec Jura to dela dodavatelsky a musi se spolehnout ze to udelaji dobre... viz posledne byl problem na jejeich strane a Jura to zaplatil... samo to zakaznika nezajima...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zdravím Pánové

Koupil jsem O2 fl 1.8tsi 118kw rok první registrace vozidla 21.07.2009 na boku rozvodu je datum 30.05.09 najeto

113tis dovoz.N ,CDAA.serviska co 30tis olej long.

včera jsem měnil olej .olejovy filtr.zap.svíčky.meril komprese mají všechny 8

od servisu mám najeto 100kilometrů

fáze spotřeby jsem s toho nervózní .

Jak to bude žrát olej tak to bude mazec.

post-61113-0-07602500-1515949571_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

No řekl bych,že je slušná šance,že máš ještě bezproblémový typ píst. kroužků.Průser je je ten olejový interval po 30 tis.,dokáže i ty dobrý kroužky zalepit.Je tam samozřejmě ještě spousta jiných neznámých a proměnných faktorů,které rozhodnou.Určitě dej vědět,jak jsi dopadl.....

Odkaz ke komentáři

P2P ma velké zkušenosti ví co já nevím

rád bych se to dozvěděl

uvidíme pri dalším nájezdu.

No řekl bych,že je slušná šance,že máš ještě bezproblémový typ píst. kroužků.Průser je je ten olejový interval po 30 tis.,dokáže i ty dobrý kroužky zalepit.Je tam samozřejmě ještě spousta jiných neznámých a proměnných faktorů,které rozhodnou.Určitě dej vědět,jak jsi dopadl.....

Děkuji dam vědět.
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...