Přejít na obsah

Piráti silnic


Guest Noac

Rychlost  

329 hlasů

  1. 1. Dodržujete rychlost na silnicích???

    • Pokaždé
      28
    • Nikdy
      28
    • Jak kdy
      276

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Caues, tak jsem nikde nenašel toto téma, tak pojďme zjistit kdo jak jezdí.

 

Tedy začnu:

 

Rychlost nedodržuji, jelikož někdy ty předpisy jsou ulítlí a 30 se mi fakt jezdit nechce. Jinak ve městě dodržuji povolenou rychlost jen na měřených úsecích, po okreskách jezdím do 120 a na dálnici do 160. Samozřejmě pokud nepospíchám, to se mi i párkrát stalo, že jsem určitě jel jak prase. Ale jinak v poslední době jsem klidný řidič, protože rozčilovat se nemá cenu, stejně si na tom druhým nic nevezmu a fackama či něčím horším jsem zjistil, že se nic nevyřeší, i když občas by pár řidičů potřebovalo profackovat. Co mi vadí, že plno řidičů je bezohledných a co nesnáším když zdržují plynulý provoz a pak se tvoří kolony nebo ve městě jedou jako prasata a po okresce se za nima tahnete 50.

 

Jo a já nejsem pirát :palec:

Upraveno uživatelem Noac
Odkaz ke komentáři
Fakt hustej silniční pirát.... Úplně jak z rychle a zběsile :palec::lol:

 

jedu podle situace na cestě a auta jaké řídím.... Hlavně klid a pohoda. Není kam spěchat-ten čas který naženeš agresivní jízdou je stejně minimální na kratší vzdálenosti

 

:palec::palec::palec::palec::palec: :D

Odkaz ke komentáři

v týdnu do/z práce jezdím cca 80-90kmh s kloboukem na platu (fakt ho tam mám :palec: ) ... a o víkendu když jedu sám tak to někdy přišlápnu že na mě důchodoví fanoušci po vesnicích mávají :palec: ... ale obecně do 50km vzdálenosti se solidní čas ušetřit v podstatě nedá

Odkaz ke komentáři
v týdnu do/z práce jezdím cca 80-90kmh s kloboukem na platu (fakt ho tam mám :palec: ) ... a o víkendu když jedu sám tak to někdy přišlápnu že na mě důchodoví fanoušci po vesnicích mávají :palec: ... ale obecně do 50km vzdálenosti se solidní čas ušetřit v podstatě nedá

 

To je pravda, na 40km vzdálenosti v noci jsem ušetřil asi tak 10 min trochu sviznejsi jizdou než dle předpisů.

 

obce zásadne 50-představa dítětě bežící za miče a následne jeho hlavička na mém skle fakt eee

města tam je to horší ale snažím se...

mimo dle nálady, času a stavu konta(takže od 160 v levým pruhu až po 110 v pravým a ecorun :palec:)

 

A stím dítětem v obci to je pravda, nic takového bych nechtěl zažít a nic takového nikomu nepřeju.

Odkaz ke komentáři
podle mě nesmyslné téma.....každý občas jede rychleji než je dovoleno

jj přesně jak pišeš....

já osobně jezdím svižnějc:) ale v obci, kde hrozí že me tam vběhne nějákej člověk jedu raději těch 50, nadruhou stranu někde jsou ty 50 k .... takže tam jedu klidně 100 s vědomím, že přídadné sankci (pokutě) se postavím jako chlap.... jinač okresky kde to znám do 150, dalnice levej a prostě v koloně tech 160, když je volno a spěcham jezdím samozřejmě i rychleji... což se ale projevuje na rostoucích nákladech za benál:( jenže mě to prostě neda, když je volno a žadnej provoz jed ecorun:)))

Odkaz ke komentáři

vesnice 50-60 ale samo, když je vidět, že je tam rušno, tak i méně.

mimo vesnice s ohledem na stav a dopravu do těch 110

dálnice dle potřeby a stavu.....

 

nechápu debili, co jsou schopní o víkendu proletět oboce nebo malé městečko klidně víc jak 90, jak už někdo psal, vyběhne dítě za míčem...

Odkaz ke komentáři

Pokud nikam nespěchám, tak vždy dodržuji maximální povolenou rychlost (není důvod abych ohrožoval sebe a ostatní)

a pokud spěchám, tak jedu tak jak to situace a provoz umožňuje (ale vždy tak, abych nikoho neohrožoval)

a když mě chytne rapl, tak ...

Celkově se ale snažím rychlost co nejvíc dodržovat, ale občas každej spěcháme. Jen se to nesmí přehánět. I když si každej věříme jak jsme

dobří řidiči a jak máme dobrý auta, tak nikdy nemůžeme vědět jakou chybu udělají ti kolem nás, a kteří si neuvědomují či nerozpoznají jak rychle jedeme.

A toho se bojím nejvíc ...

Zrovna včera mě málem v Rosicích u Brna sestřelil jeden mlaďoch v golfu III. Předemnou zastavil Pasat kterej potřeboval odbočit vlevo a dával přednost protijedoucím vozidlům. Já musel zastavit za nim, protože vpravo už nebylo místo na projetí a najednou slyším ukrutný pískání brzd a mrknu do zrcátka a najednou slyším ránu jak o mě štrejchl zrcátkem a vidím jak i když usilovně brzdí tak kolem mě z levé strany proletí velkou rychlostí a sestřelí bokem toho Pasata předemnou. Zrušil tomu Pasatu komplet celej bok (zadní blatník, přední blatník a oboje dveře).A to mohl být rád, že protijedoucí auto stihlo uhnout. Ten borec musel v té obci letět tak 80 až 90 km. Mě naštěstí odřel na služebním autě jen zadní blatník a vypadá to, že to půjde rozleštit. Nechci si ani představit, jak by to dopadlo kdyby mě trefil zezadu, když jeho brzdná dráha byla tak dlouhá, že kolem mě jen proletěl a ve velké rychlosti se zastavil až o auto předemnou.

Odkaz ke komentáři
Zrovna včera mě málem v Rosicích u Brna sestřelil jeden mlaďoch v golfu III. Předemnou zastavil Pasat kterej potřeboval odbočit vlevo a dával přednost protijedoucím vozidlům. Já musel zastavit za nim, protože vpravo už nebylo místo na projetí a najednou slyším ukrutný pískání brzd a mrknu do zrcátka a najednou slyším ránu jak o mě štrejchl zrcátkem a vidím jak i když usilovně brzdí tak kolem mě z levé strany proletí velkou rychlostí a sestřelí bokem toho Pasata předemnou. Zrušil tomu Pasatu komplet celej bok (zadní blatník, přední blatník a oboje dveře).A to mohl být rád, že protijedoucí auto stihlo uhnout. Ten borec musel v té obci letět tak 80 až 90 km. Mě naštěstí odřel na služebním autě jen zadní blatník a vypadá to, že to půjde rozleštit. Nechci si ani představit, jak by to dopadlo kdyby mě trefil zezadu, když jeho brzdná dráha byla tak dlouhá, že kolem mě jen proletěl a ve velké rychlosti se zastavil až o auto předemnou.

 

Vystúpil by som, a už by ten chalan viac do auta nesadol. Takýchto hajzlíkov ja strašne nemám rád a som na nich doslova alergický...

 

Já jezdím striktně podle předpisů: 90, 130, neomezeně (obec, okreska, dálnice) jsem rád že tyto rychlostní limity zavedli již před 10 lety. Nebo se snad pletu a jezdím podle jiného klíče?

ano, jazdíš jak prasa

Odkaz ke komentáři

však práve preto spomalujem aj v okolí škôl, radšej prídem o minutu neskôr, než aby ma zavreli. Chodec je hovado, deti nerozmýšlajú, a ja nechcem byť ten ktorý niekoho život zoberie. Nevravím že ja sa tiež niekedy nevybláznim (ale s rozumom samozrejme), ale rozhodne to nie je v meste.

Odkaz ke komentáři
ano, jazdíš jak prasa

Ale Snake, odkud víš že jezdím jako prase??? Každý normální čtenář fóra přece chápe, že píšu kravinu, (do blbýho tématu, blbá odpověď) o tom jak jezdím svědčí čisté bodové konto (pro šťourali na úřadě nemám ani jeden záznam o spáchaném přestupku) Takže to nebude až tak špatné, možná hodnotíš dle sebe v Galantě potkávám občas i nějaká prasata za volantem :palec: Nejsi náhodou z těch "vychovatelů" kteří jedou mimo obec (třeba od Vincovho lesa do Galanty) 80km/h (je to přeci jediná správná rychlost) a když tě náhodou někdo předjíždí, protože chce jet povolenou rychlostí 90km/h tak silou svého komplexu začneš přidávat a pokusíš se dotyčného zabít (podržením v protisměru a pokusem o způsobení čelního nárazu s protijedoucím vozidlem, který mezi tím stihl přijet), protože je to nevychovanec a jede rychleji než ty??? Podle tvé "silácké" reakce (i na další příspěvek - hrubost násilí, prostě nevyspělý řidič...) bych si troufal typovat. že možná i jo, co?!.....

Odkaz ke komentáři

určite nehovoríš o mne :palec: to ťa môžem ubezpečiť. Čo sa týka mojej reakcie, reagoval som na to čo si napísal, na fórach som chvílku, takže nepoznám vás tak dobre. Proste aby si pochopil, reagoval som na to čo som videl napísané, sarkazmus som v tom "bohužial" nevidel. Ďalšia vec, do Vincovho lesa nechodím, ale chodím tou "úžasnou trasou" (sám musíš uznať že tá cesta je "na nezaplatenie".), a rozhodne nie som z tých idiotov čo si musia niečo dokazovať, mňa keď niekto predbieha, tak dám nohu dolu z plynu, či som na diaľnici, v meste alebo mimo obce, nech dotyčný môže bezpečne dokončiť manéver. Mne takýto frajer zrazil babku, čo šiel 95kmph v meste, takže sa mi prosím nečudujte že som na toto háklivý, jazdím podľa zdravého rozumu a až potom podľa predpisov. To ma učil otec a to ma za tú dobu čo mám VP naučila aj prax.

 

Ospravedlňujem sa "prehnanú" reakciu ale fakt som nemohol vedieť že to myslíš srandovne.

Odkaz ke komentáři

V pohodě, jsem rád že jsme si to vysvětlili :palec: předchozí příspěvek neber též osobně, pouze jsem ti ukazoval že je chybné usuzovat o charakteru řidiče z "výplodů na fóru" Tak ta silnice má něco do sebe vždyť ji stavěli myslím že za Hitlera, bohužel tehdy použili špatný beton a tak tomu zůstalo dodnes. Kdo tu silnici neznáte tak si představte Břeclavský úsek D2 a zhoršete ho tak o 70%. Betonka kde jsou jednotlivé panely rozlámané od sebe a bohužel neznám auto, které by tu silnici zvládlo bez nelibého poskakování. Jinak do Vincovho lesa nechodím též, to spíš Diakovce ty mám 2 km od baráku přes pole...

A k těm rychlostem, nedodržuji striktně předepsané rychlosti, občas jedu i rychleji (už nic drastického), ale vždy používám mozek, to je ta část těla, kterou když řidič nepoužívá tak je nebezpečný i při 30km/h

Odkaz ke komentáři

Tá cesta bohužiaľ betón nevidela, Octa (či hociktoré iné auto), lepšie zvládne akýkoľvek offroad a bude mať nápravu v lepšom stave, než jazda po tamtom. A ty kde bývaš že to máš 2 KM cez pole? :palec:

 

K nehodám:

35784_110403299008564_107953079253586_71548_2033149_n.jpg

 

Kamarátka, doteraz má problémy s panvou a musí chodiť na rehabilitácie. Rýchlosť 250KM/h, auto do ktorého narazilo to Audi vyzeralo takto:

 

35784_110403305675230_107953079253586_71550_2449098_n.jpg

 

Vodič z miesta nehody ušiel a dnes si behá po slobode, dievčatá tam nechal a ani neprivolal záchranku. Babeny budú mať doživotné následky z toho :(

 

Tu je tiež jeden Schumacher (Murder: neviem či poznáš to esíčko smerom z Galanty na Váh, to čo tak veľmi vynáša):

 

34912_111156498933244_107953079253586_74497_736716_n.jpg

 

Jazdite bezpečne ľudia, a s rozumom. Veľa šťastných kilometrov :(

Odkaz ke komentáři

Snažím se jezdit podle předpisů jen na dálnici na to šlápnu.Začátkem června naše devítiletá holka se stejně starou kamarátkou vlítla bez rozhlídnutí do silnice a sestřelilo je auto,jediná klika že jel řidič podle předpisu.Holky byli jen odřený a já platil škodu na autě.Podle lidí co to viděli holky vběhli z boční uličky přímo před auto a řidič je v žádném případě nemoh vidět!No nemusim dodávat že si pak sva dny nesedli na prdel jak dostali ale to je pořád dokola ,,rozhlídni se než vlezeš na tu silnici".Bydlím na vesnici a každej tu jezdí jak hovado.Pánové nechtějte vědět co by se stalo stím řidičem pokud by jel rychlejš než má a holkám se stalo něco vážnějšího.Pár lidí by se nad sebou mělo zamyslet!!!

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...