Přejít na obsah

CC-AUTODÍLY


Doporučené příspěvky

kuci verte ze bych rad ale doma moc nevidej tak se snazim veskery svuj volny cas venovat jim :smich:

 

kdyby bylo neco pobliz tak bych dorazil :palec: uvidime , navic sam Michale vis ze nepiju :) takze tuknout jen s limcou :)

 

Tome priste az pojedu smer Praha tak ti neco privezu ( i kdyby sis nic neobjednal ) :P ale ver ze po posledni zkusenosti tam dlooouuuho nepojedu :P

Odkaz ke komentáři

Jsem rád že taky můžu pochválit jELDu... Balík přišel druhý den, (dokonce i PPLkář volal předem) a vše přišlo perfektně. Objednával jsem vše značkové nebo dokonce brandované zboží a vše jak má být! Musím pochválit i inteligenci zabalení kdy těžké věci (oleje, kovové filtry dvoje brzdové destičky byly na dně krabice, pak bylo masivní patro z papundeklů na kterém ležely lehčí a poškoditelné věci jako vzduchové a kabinové filtry a ještě zvlášť byly do krabičky do bublinek zabaleny svíce (porcelán) a aera...

 

A jako druhou věc tady musím vyzdvihnout jELDOVU ochotu a trpělivost kterou přes své pracovní vytížení projevil s dodáním/zrušením/dodáním čerpadla při moji anbázi s GoldCarem který se nemohl rozhodnout zda čerpadlo má nebo nemá... a ještě kombinoval jak to nejrychleji dostaneme do Prahy...

 

Díkes!

 

PS. jELDO pokud to není tajemství nebo nějaký zásah do obchodu - opravdu si někdo koupí na O2 a to ještě na kotouče 288 čínské destičky za cca350Kč? Tady z OC nikdo, to je jasný :lol: ale.... Na favorita co s ním jezdí s kárkou do lesa bych to pochopil..

Jinak v těch destičkách máte luxusní výběr!, z těch TRW co jsem vzal já ta kvalita a přesnost zpracování přímo čišela... :D

Odkaz ke komentáři
Jsem rád že taky můžu pochválit jELDu... Balík přišel druhý den, (dokonce i PPLkář volal předem) a vše přišlo perfektně. Objednával jsem vše značkové nebo dokonce brandované zboží a vše jak má být! Musím pochválit i inteligenci zabalení kdy těžké věci (oleje, kovové filtry dvoje brzdové destičky byly na dně krabice, pak bylo masivní patro z papundeklů na kterém ležely lehčí a poškoditelné věci jako vzduchové a kabinové filtry a ještě zvlášť byly do krabičky do bublinek zabaleny svíce (porcelán) a aera...

 

A jako druhou věc tady musím vyzdvihnout jELDOVU ochotu a trpělivost kterou přes své pracovní vytížení projevil s dodáním/zrušením/dodáním čerpadla při moji anbázi s GoldCarem který se nemohl rozhodnout zda čerpadlo má nebo nemá... a ještě kombinoval jak to nejrychleji dostaneme do Prahy...

 

Díkes!

 

PS. jELDO pokud to není tajemství nebo nějaký zásah do obchodu - opravdu si někdo koupí na O2 a to ještě na kotouče 288 čínské destičky za cca350Kč? Tady z OC nikdo, to je jasný :smich: ale.... Na favorita co s ním jezdí s kárkou do lesa bych to pochopil..

Jinak v těch destičkách máte luxusní výběr!, z těch TRW co jsem vzal já ta kvalita a přesnost zpracování přímo čišela... :)

 

Ahoj Petre ,

 

to by ses obcas divil co si lide kupuji / jako treba na superba 1ks !!! cinskeho kotouce /

 

ale drzime se hesla nas zakazník nás pán :D

 

doufam ze zbozi ok ... :smich:

 

Martin

 

Tak u mě taky A1-jak cena tak komunikace. DOPORUČUJI

 

 

dikec :smich:

:(

Upraveno uživatelem jELDA
Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...