Přejít na obsah

CC-AUTODÍLY


Doporučené příspěvky

jELDO, potřeboval bych nějaké výborné přední destičky na moji Fabii RS. Chtěl bych, aby to brzdilo lépe než na těch standardních.

Možná je to lamadotaz, ale nevím si s tím rady. Časem budu měnit i kotouče, takže bych je vzal od stejné firmy jako budou desky.

 

Teď to fakt blbě brzdí, teda přijde mi že málo (větší brzdy dopředu dávat nechci ... zatím).

 

Díky :lol:

Odkaz ke komentáři
jELDO, potřeboval bych nějaké výborné přední destičky na moji Fabii RS. Chtěl bych, aby to brzdilo lépe než na těch standardních.

Možná je to lamadotaz, ale nevím si s tím rady. Časem budu měnit i kotouče, takže bych je vzal od stejné firmy jako budou desky.

 

Teď to fakt blbě brzdí, teda přijde mi že málo (větší brzdy dopředu dávat nechci ... zatím).

 

Díky :D

 

Ahoj

 

do pondelka jsem mimo pracovni proces ... v utery se na to mrknu co by tam slo napasovat ;)

 

:(

Odkaz ke komentáři

Taky se přidám k opět spokojeným zákazníkům, sháněl jsem na rychlo pumpu s rozvodama, poradil, dokonce ještě zlevnil již levné a dodávka bez problému, jen jsem chytl kokota z PPL, který se neozval předem, kdy dorazí a já tekl s nervama, bo servisák už měl auto připravený a já nebyl schopnej říct, kdy materiál dorazí, což v 99ti procentech od řidičů PPL předem normálně vím, teď jsem si nebyl jistej, zda vůbec dorazí .... šmejd jeden línej, aspoň sms mohl poslat předem

Odkaz ke komentáři

Jj, přesně tak, taky mi takhle volal, že stojí před barákem, já byl v práci ... tenkrát to bylo teda DPD a byla to zásilka z číny a já myslel, že dorazí klasicky poštou, tak jsem mu vytmavil, že nedal předem vědět, jak mám tušit, že něco přijde, nakonec mi to předoručili druhý den do práce ...

Včera jsem čekal a doufal, že kolem dvanáctý dorazí, servisák volal co teda a já nebyl schopnej mu říct, jestli vůbec ty rozvody dělat budem, přestože už to bylo rozebraný a připravený na montáž, protože mi to den předtim rozdělal a našel rozpadlou vrtuli na pumpě, naštěstí v jednu PPLko dorazilo, tak už mám auto pojízdný ...

Odkaz ke komentáři
Přidávám se ke spokojeným zákazníkům. jELDA mi sehnal dokonce měděné zapalovací kabely z TESLY BLATNÁ, který normálně už nevedou kvůli ceně. I konečná cena vč.dopravy byla super ! Na e-shopu Tesly by to vyšlo o mooooooooc dráž !

 

 

kdyt to lze tak neni problem vyhovet :palec:

Odkaz ke komentáři
Jak to dopadlo? :-) Co třeba Textar ?

 

 

kuci sorry ale nejak nestiham : (

 

stihacka : poteseni bylo na nasi strane :angry:

 

pantadius : aby to melo nejaky smysl dle meho nazoru by jsi musel dat new kotouče - napr. Brembo Max + textar desticky. davat nove desky na stare koutouce to asi nebude upne onco .

Upraveno uživatelem jELDA
Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...