Přejít na obsah

Čím leštíte octavie?


Hanny

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

kolem vosků je tu už asi vše napsáno,tak teď už jen srovnávat :lol:

 

Já používám vosk Formula 1 a jsem docela spokojenej ,ale koukám,že tady je hodně zmiňovanej Porzelack.

 

http://www.autocentrumwirth.cz/613762.jpg

 

Kterej vosk je lepší? Porzelack ,nebo ten můj Formula 1 ?

 

Má s těma dvouma někdo srovnávací zkušenost?

 

Díky za odpověď :pivo:

Upraveno uživatelem peakt
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

jo,taky myslím.

 

 

Konny : Však jsem se začal zajímat o Porzelack na základě Tvýho odkazu :palec:

 

Několik hodin jsem to pak na internetu studoval,napsal si s panem L.Juhászem z Porzelack nekolik emailů o vhodné kosmetice od nich pro moje auto a nechal si objasnit postup.

 

Určitě jsou lepší.....

Kluci z Detailingu si asi nad těmito pro ně ,,matlátky,, rvou vlasy hrůzou ,ale Porzelack je profesionální kosmetika a mají hodně renovačních center a jejich výsledky v renovaci laku jsou výborný. A hlavně jejich ceny jsou výborné :rolleyes:

 

Konny - Dělal jsi tu renovaci a voskování někdy strojně ??

Odkaz ke komentáři

Voskovani jsem delal vzdy rucne, ale casem si chci nejakou lesticku poridit, protoze to rucni voskovani je hrozna makacka :D . Jinak si myslim, ze budes urcite spokojenej, hodne lidi ho doporucuje a byla mi tato znacka doporucena i v lakovne a to si myslim, ze tam se urcite v tomto vyznaji. Pak dej vedet jak jsi dopadl, az budes mit nalesteno ;)

Odkaz ke komentáři

jo,dám vědět.

 

Doufám,že to neproleštím..... a nebude to samej hologram :blink:

 

 

Momentálně opravuju puchýřě v laku,takže teď mi schne od včerejška metelíza a zítra přebrousím vodním smirkem a dám lak,takže o víkendu bych chtě udělat tu renovaci.

Má být i trochu chladněji ,takže to bude ideál počasí a nebude pasta schnout pod rukama B)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj, ohledně chemie je toho tu napsáno mraky, ale zajímalo by mě vhodné použití materiálů pro ruční mytí. Zrovna jsem si koupil 2x sadu po 2 houbach na mytí šampónem, 2 utěrky z mikrovlákna a nějakou "podušku s autohoubou"(houbička obalená něčím mezi látkou a kůží) na vysušování po myti, nebo rozlešťování vosku. Nevím, zda se hodí nanášení vosku houbou( je to houba na mytí aut ne na nádobí:) ), nebo mikrovláknem. Nebo např., jestli se dá voskovat bez leštění jen jako ochrana laku, aby se nezaprasil moc rychle. Autolak mám hodně poškrábaný, zvětralý, odřenými, takže bych to nerad hrotil, jen chci auto trochu umít a navoskovat, aby nešel do kopru tak rychle. Děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...