Přejít na obsah

Navigace dx


Guest Spidy

Doporučené příspěvky

Info - hledal sem strasne dlouho nejake veci ohledne radia a i kdyz mi nedela problem surfovani, nekolik veci se mi porailo najit az po uricte dobe. A protoze nejsu sfina :o tak se o to tady podelim a postupne budu pridavat - az bude cas.

1. - kdo ma zajem o mapy do navi, at se ozve pres SZ - neni problem je vysmahnout (kdyz se mi dah prasule za matros - nejsu charita - ale zivim se necim jinym, takze praci platit nepotrebuju :o) mam vsechno 2009-2010 (Aply, CZ+Polsko,hlavni trasy evropy,nemecko, benelux ..)

2. - kdo bude chtit naucit mluvit cesky - tak flash CD

3. - navody jak kde co flasnout, jak vypalit dam.

 

To je zatim pro zacatek. Pokud se mi podari (vyrabim si sam :o) doladit do konce vyvoj a montaz pripojeni USB, disku pro napr prehravani MP3 , tak sem vylepim navod a pracovni postup.

Odkaz ke komentáři

Já mám normálně připojenej 120GB disk, s MP3 filmama. klipy atd... stačí DVD s usb vstupem a adaptér....

Akorát co s navi, když nepomáhá ani flash CD aby mluvila česky ? MartinRS měl flash CD, kterým vždycky všechny navi naučil česky, ale u mě to nešlo ;)

Upraveno uživatelem Martin
Odkaz ke komentáři

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=60871

V popisku jsou blbě napsaný otáčky, má 4200rpm...

Já teď aktuálně řeším jinej problém, mám na navi připojený dva zesilovače, a problém je že když zapojím oba, tak je v pozadí slyšet pískání... (když zapojím jen jeden, nebo dám jinej zvukovej vstup-třeba napřímo z DVD, tak nepíská nic.... odrušovač nepomohl :smich:

Odkaz ke komentáři

to pískání dělalo kamarádovi taky, šlo to uplně přesně podle otáček .. už nevím jak sme to vyřešili bohužel ... ale já bych v první řadě zkusil ještě víc ukostřit baterii .. auto má průřez kostry hodně velký, ale kabel od kostry je dělaný cca na to co bere auto a když se tam dá více spotřebičů tak už to ten kabel nezvládá a občas to dělá paseku .. viz příloha :smich:

 

post-24-1246942062_thumb.jpgpost-24-1246942065_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Ako ste zapojili ten odrusovac?

 

Podla vsetkeho ste vytvorili zemnu slucku, takze sa tam indukuje ten rusivy piskot. Zemnu slucku vytvoris napriklad tak, ze prikostris oba zosiky a do oboch privedies signal s kostrenim na oboch stranach (radio/zosik).

Odrušovač jsem zkoušel dát jak na začátek signálovejch kabelů, tak na konec k zesiku, oboje bez výsledku...

No jinak je pravda že audio mám hodně zajímavě udělaný :) od baterky vede + 25qmm kabel který je v distribučním bloku rozdělen na 2×10qmm ke každému zesiku, mínus má každý svůj -jeden u pravýho blatníku druhej u levýho.. (vzdálenost do 0,5m) z navi pak vedou signálový, jeden k subu(zadní výstup) a druhý k 4.kanál zesiku, kde se rozdvojuje (jinak to ani nejde... )

Nechápu co myslíš tím kostřením signálu ?

Odkaz ke komentáři

Zeptám se teď úplně blbě, v tomto oboru nejsem profík... co vše se dá napojit na DX(sady na tel., přehravač, kamera, DVD, telev.signal atd), mám samotné radio a teď řeším co, jak, přes co a kam zapojit, našel jsem z fora na stualarmu/ www.stualarm.cz multimediální přehrávač DVD, nevíte náhodou co to všechno umí, pak ještě na www.xcardlink.cz zas XcardLink adapter USB/SD/Bluetooth a nevím, co by bylo lepší, je mi někdo schopen trošku poradit, má někdo s těmito zařízeními zkušenosti???...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Zdar chlapci, můžu mít origo navigaci škoda, není to ale DX, byla namontovaná v německu. Mám pár otázek:

 

- bude mi fungovat navigace u nás v ČR, vím že pokud to není DX tak je trochu problém, ale možná se to už nějak vyřešilo.... :lool:

- jde na tuto navigaci alespoň dohrát čeština, je to německy.

- jde na tuto navigaci připojit nějaký "Bluetooth modul" abych mohl telefonovat mobilem

- půjde připojit video na navi..? (asi půto jde, ale jen se ujisťuji)

- pokud rozjedu navigaci bude se mi zobrazovat na mém Maxidotu 2.5 gen...?

 

Vím že pokud tam nepůjdou české mapy tak je mi navi celkem k hovn...? ale má určitě lepší hubu..!!! než má současná Gamma.

 

Díky za rady!!!

 

Pavek.1

Odkaz ke komentáři

Jo chlapci, zítra dodám přesné foto a typ. Vypadá normálně jako navigace DX akorát tam není to DX napsané a nápis škoda je uprostřed té navigace. Je to

typ A. Kluk co to má to vyndal s oktávky LaK co koupil v německu, protože mu na tom ty české mapy nechtěly běhat. Zase si ale říkám, že když by chtěl ten němec cestovat do naší republiky tak by ta navigace měla podporovat tu naší republiku, ikdyž by to bylo třeba v němčině ne..? K čemu by ta navi teda byla..?

Odkaz ke komentáři

na tyhle by ti mapy mely normalne behat,mel sem tu samou jak ty ale vymenil sem ji za C kuli barve menu a cz menu,jinak jestli chces cz menu kontaktuj mistra pascala na vw forum,ten je dobrej ale je z orlová a pro me je to dost daleko,jestli ti staci cz hlas tak staci dx mapa cz 2003 tam je cesky hlas,dvd ti pujde,musis koupit video prevodnik,nejlepe DIETZ,

Odkaz ke komentáři

hoj Vašo. Spojil jsem se s Davidem popjakem a ten mi potvrdil že ji měl a vše mu běhalo. Dal do ni mapy DX 2003 a vše šlo i s českým hlasem. Dnes jsem ji zkoušel s nějakýma německýma mapama a normálně běží, akorát že tam není ČR. ale normálně komunikuje se satelity a mluví německy. Menu je taky německé ale mám odkaz na někoho z vw fóra že mi tam nahraje české menu. Menu ale zůstana v modré barvě, zelené menu měla až DX.

Tak uvidím až tam hodím mapy DX 2003 a poté mapy 2010.

 

Jo a normálně mi běžím navigace na mojem mexidotu 2.5 gen..... super :(

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

chcem sa opýtať. mám podobnú navigaciu aká bola odfotená vyššie. len má zelené menu, tuším je to tá novšia. to auto je import z nemecka a chcel by som tam nahrať SK mapy, respektíve mapy strednej europy.

ako nato? kde by som to mohol zohnať? poprípade aj české hovorené slovo, ale to už pre mňa nieje také dôležité

Odkaz ke komentáři
chcem sa opýtať. mám podobnú navigaciu aká bola odfotená vyššie. len má zelené menu, tuším je to tá novšia. to auto je import z nemecka a chcel by som tam nahrať SK mapy, respektíve mapy strednej europy.

ako nato? kde by som to mohol zohnať? poprípade aj české hovorené slovo, ale to už pre mňa nieje také dôležité

 

Tak, slovensko je totalne debilna republika a tudis mapy od teleatlasu na dx sa nerobily ani nerobia a nebudu !!!!!!V tom bordeli nieje co mapovat!!

Ak chces novsie mapy tak chod na vw forum tam si ich stiahnes,vysmahnes a zjes,clen Paskal ti to bud prehraje alebo iny z tohoto fora popripade su niektore dx-a na ktorych funguje 2003 mapa na zmenu jazyku.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
Info - hledal sem strasne dlouho nejake veci ohledne radia a i kdyz mi nedela problem surfovani, nekolik veci se mi porailo najit az po uricte dobe. A protoze nejsu sfina :palec: tak se o to tady podelim a postupne budu pridavat - az bude cas.

1. - kdo ma zajem o mapy do navi, at se ozve pres SZ - neni problem je vysmahnout (kdyz se mi dah prasule za matros - nejsu charita - ale zivim se necim jinym, takze praci platit nepotrebuju :)) mam vsechno 2009-2010 (Aply, CZ+Polsko,hlavni trasy evropy,nemecko, benelux ..)

2. - kdo bude chtit naucit mluvit cesky - tak flash CD

3. - navody jak kde co flasnout, jak vypalit dam.

 

To je zatim pro zacatek. Pokud se mi podari (vyrabim si sam :D) doladit do konce vyvoj a montaz pripojeni USB, disku pro napr prehravani MP3 , tak sem vylepim navod a pracovni postup.

 

Ahoj,koupil jsem octavii 2,s velkou navigací,nemám cd,potřeboval bych aspon CŘ,nemůžeš mi pomoct? už jsem sehnal nějaké pálené věci,ale ten Škodovácký patent to nepustí

jiri.vystejn@formannj.cz

Odkaz ke komentáři
Info - hledal sem strasne dlouho nejake veci ohledne radia a i kdyz mi nedela problem surfovani, nekolik veci se mi porailo najit az po uricte dobe. A protoze nejsu sfina :palec: tak se o to tady podelim a postupne budu pridavat - az bude cas.

1. - kdo ma zajem o mapy do navi, at se ozve pres SZ - neni problem je vysmahnout (kdyz se mi dah prasule za matros - nejsu charita - ale zivim se necim jinym, takze praci platit nepotrebuju :)) mam vsechno 2009-2010 (Aply, CZ+Polsko,hlavni trasy evropy,nemecko, benelux ..)

2. - kdo bude chtit naucit mluvit cesky - tak flash CD

3. - navody jak kde co flasnout, jak vypalit dam.

 

To je zatim pro zacatek. Pokud se mi podari (vyrabim si sam :D) doladit do konce vyvoj a montaz pripojeni USB, disku pro napr prehravani MP3 , tak sem vylepim navod a pracovni postup.

 

ozvi se mi ohledně toho cd

díky

jiri.vystejn@formannj.cz

post-3096-1267769978_thumb.jpg

post-3096-1267770021_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
Info - hledal sem strasne dlouho nejake veci ohledne radia a i kdyz mi nedela problem surfovani, nekolik veci se mi porailo najit az po uricte dobe. A protoze nejsu sfina :lool: tak se o to tady podelim a postupne budu pridavat - az bude cas.

1. - kdo ma zajem o mapy do navi, at se ozve pres SZ - neni problem je vysmahnout (kdyz se mi dah prasule za matros - nejsu charita - ale zivim se necim jinym, takze praci platit nepotrebuju :wub:) mam vsechno 2009-2010 (Aply, CZ+Polsko,hlavni trasy evropy,nemecko, benelux ..)

2. - kdo bude chtit naucit mluvit cesky - tak flash CD

3. - navody jak kde co flasnout, jak vypalit dam.

 

To je zatim pro zacatek. Pokud se mi podari (vyrabim si sam ;)) doladit do konce vyvoj a montaz pripojeni USB, disku pro napr prehravani MP3 , tak sem vylepim navod a pracovni postup.

 

Ahoj, potřeboval bych mapy do navigace dx (superb) aspoň čr a ger. Můžeš se pls ozvat? díky f

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...