Přejít na obsah

sportovní podvozek


maca

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

je to cina,ale ked si poriadne pozries vobec tam nesedia tie udaje co tam maju popisane!! kod tovaru je 704049,co je stelovak na Octaviu 1Z,ale tazsie motorizacie!! oni tam maju napisane aj lahsie,to neni dobre! a za dalsie,dalej v obrazkoch ma odfotene TUV a tam ma kod tovaru 741051 a to je na golf 5,kvoli vaham je to uplne iny podvozok,tak mi teraz vysvetli co je z toho spraavne?? uplne nachuja informacie,cena je fajna,ja by som ti asi taku az nevedel urobit,len teraz vybrat ten spravny podla tych zlych informacii

Odkaz ke komentáři

jo proste 1080 za pozink a 1250 za nerez

 

Zvaž ještě tuto řadu Streetstyle od H&R. Má ji Bazy na RSu. Je komfotnější než můj Monotube. Tlumiče vyrábí Koni. Myslim, že dělají i verzi se stavitelnou tuhostí.

 

http://www.ebay.de/itm/H-R-Gewindefahrwerk-Skoda-Octavia-Lim-1Z-50mm-35258-2-/330691721392?pt=DE_Autoteile&hash=item4cfec338b0#ht_3783wt_1139

 

KWčko je dobré v tom, že je to podvozek na hodně let, když ti vychčije, tak se dá objednat nová patrona do předních tlumičů za 130e. Zadní tlumič je normální žlutý Koni Sport cenově kolem 150e.

Odkaz ke komentáři

skoro mas pravdu :-) ale KW pouziva tlmice AL-KO a nie Koni,nie vsetko zlte je automaticky Koni!! inak je ebay pekne drahy,novy odo mna ten twin tube stoji 835€,mas na to 24mesiacov zaruku a dovoz vramci niektorych miest v cechach v cene,ale ja osobne by som do toho twintubu nesiel,je to este horsi podvozok ako ten street comfort od KW

Odkaz ke komentáři

Ladinek: chces original podvozok ako skoda diel? ci nejaky aftermarket? je dost dolezite napisat co od neho ocakavas,aky je tvoj styl jazdenia a do akej ceny sa potrebujes dostat,ako si si mozno vsimol,nie som moc zastanca vyssej triedy kedze na nase cesty a na nase jazdenie su to uplne von oknom vyhodene peniaze,ale urcite vieme riesit kompletne vsetko od lacnych cinskych az po pretekarske vzduchove :-)

Odkaz ke komentáři

KW street comfort je ale maksi a o dost,H&R je tvrdsi,KW je ale drahsi ako ten H&R,takze je to len na tebe pre ktory sa rozhodnes,co sa tyka slovenskych ciest,tak sa bol teraz vozit na mojom aute Libor.kratas minuly vikend,ja mam momentalne Lowtec H9.1,naschval som isiel po najhorsej ceste na okoli a sam bol z toho podvozku mimo,a sam povedal ze je komfortnejsi ako H&R! a o polovicku nizsia cena! to len pre porovnanie,ako som uz viac krat povedal a budem sa opakovat zase,na nase cesty su podvozky KW a H&R zbytocne vyhodene peniaze,kupis rovnako kvalitne a o dost lacnejsie podvozky a tak isto komfortne,mozno aj komfortnejsie

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...