Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

Restart je vypnutí a zapnutí telefonu. Kód *#7370# je formát paměti C: který ovšem není tak spolehlivý jako Trojhmat (viz Google, na některých dotykových Nokiích nejde provést). Něco si o svém telefonu nastuduj. To už je ale OT a omlouvám se za to. Každopádně z tvého případu plyne jedna důležitá věc, která se mě za pár dní určitě hodí a věřím že i jiným, a tou je že aktualizace aplikace Kontakty dělá neplechu s nějakou ŘJ kterou jsi nám bohužel nejmenoval. Taky to ale mohlo být tím co jsem popisoval výš, ale to už od tebe nezjistíme protože jsi na to použil destruktivní metodu.

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři

Nerad zakládám nové téma tak to šoupnu sem. Mám GSM II 5P0 862 335. V nynějším stavu (bez maxíku) funguje tak jak má, HF BT s Nokií N97. Chci se zeptat, když nechám dodělat MaxiDot bude vše komunikovat tak jak má (ovládání přes MaxiDot)? Jde mi o příjem hovoru páčkou a tel. seznam na MaxiDotu v tomto případě za pomoci aplikace Nokia 810 Contacts Download S60 5.0 Pokud je třeba znát víc detailů sem jedno ucho.

Odkaz ke komentáři

5P0 862 335 mam taky v zivote mi to nestahlo kontakty z niceho jinyho nez nk6230i zacvaknute v tom debilnim adapteru. Pres BT proste ani tuk, prijima muzes odmitat taky ale ze bys mel kontakty na displeji maxiku to jsem teda jeste ve svym aute nezazil. Neslo to ani kdyz to byl symbian telefon a pouzi jsem tu aplikaci. Zkouseno na N73, N958GB, E71, HTC s WM6.5 posledni je BB tam to pise ze stahl 9 kontaktu a tam to stoji a stoji. Potrebujes nedostatkovou 1Z0 035 729 B

Odkaz ke komentáři

Ještě to nejsou ani dva týdny co jsem pořídil O2 před FL 1.8TSI. V autě je Columbus (alespoň jsem ho poznal na fotkách) a také je tam příprava pro telefon bez adaptéru (netuším jaký model). A teď k mému problému- mám Nokii N86 a nemohu dostat do navigace tel. seznam (přijímání a odmítání hovorů mi funguje jak na displeji navigace tak na volantu). S hovory jako takovými nemám problém. Také se mi nezaznamenávají přijaté hovory v seznamu na Columbovi. Nevím, zda to s tím může souviset, ale také se mi nezobrazuje autíčko na parkovací senzory. Díky za rady

Odkaz ke komentáři

Na ty kontakty by asi pomohlo nainstalovaní aplikace, která se dá stáhnout ze stránek škodovky

Columbus je asi dodatečně domontovaný. Pro zobrazení autíčka je potřeba vyměnit řídící jednotku park. asistenta (podle modelového roku možná i gateway) a přepinovat zapojení.

V případě zájmu můžu zprovoznit.

Upraveno uživatelem j0ska
Odkaz ke komentáři

Dík za odpověď. Na stránky škodovky se určitě podívám co tam najdu. Pokud se jedná o zobrazování autíčka a dodatečné montáže, tak těžko zjistím zda tam je navigace od začátku nebo domontovaná- prvním majitelem auta byla Škoda auto. Mohu ti nějak zjistit zda jednotka parkovacích senzorů nebo ta getway je ta co tam má být? Jsem od Pardubic, tak by nemusel být problém za tebou zajet (pouze časový - toho mám málo). Dík

Odkaz ke komentáři

Tak na stránkách škodovky jsem kliknul na odkaz a byl jsem přesměrován přímo na stránky nokie. Po stažení a nainstalování aplikace se mi seznam skutečně natáhl do Columba. Nevím zda je to tak správně, ale seznam není uložen na disku, ale pokaždé se komplet načítá s telefonu. Ještě k tomu zobrazení autíčka na parkovací senzory- zajímalo by mě zda mi můžete někdo sehnat tu správnou jednotku k parkovákům a co to stojí a taky zda to dokážu vyměnit sám. :P

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
5P0 862 335 mam taky v zivote mi to nestahlo kontakty z niceho jinyho nez nk6230i zacvaknute v tom debilnim adapteru. Pres BT proste ani tuk,

Konečně sem se k tomu dostal :P Je to jenom o telefonu, novější a vybavenější telefony prostě nemají podporu s touto jednotkou což je drobet na vrub výrobců mobilů protože pokud by v novém telefonu zachovali i starší podporu tak by sme nemuseli tohle řešit. Pro výrobce ŘJ GSM je podle mě nemožný mít k dispozici všechny telefony na trhu natož ty co ještě nebyly vyrobený :D Podíval sem se na podporu telefonů v .pdf, připojil tchánovu Nokii 3110c, bez problémů se stáhl telefonní seznam 189 kontaktů a vše pracovalo tak jak má :( Prostě buď novější GSM nebo starší či jednodušší telefon :smich:

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ja som včera úspešne vymenil GSM II (1Z0 035 729 D) za najnovšie prevedenie GSM III (5N0 035 730 D) - a je to úplná paráda. Konečne korektne funguje synchronizácia telefónneho zoznamu vrátane zoznamov volaní s Androidom (HTC Desire s 2.2 aj 2.3, pripojenie HFP). Audiostreaming funguje tiež, ale ovládať prehrávanie cez rádio nejde, takže treba cez telefón. Trocha ma zaskočil nový spôsob párovania (telefón sa vyhľadáva cez menu na maxidote a nie opačne t.j. z telefónu sa hľadá HF v aute, páruje sa cez 16 miestny PIN a nie 4 miestny ako doteraz), zvláštne je aj to, že na pozícii 1 v rýchlych voľbách na rádiu (Bolero) je napevno "Hlasová schránka" a nie je možné to zmeniť. Ostatné zmeny sú len a len pozitívne - synchronizácia cca 250 kontaktov trvá pár sekúnd na rozdiel od starej RJ, kde to trvalo pár minút a výsledok bol neistý; konečne je hlasové ovládanie plne použiteľné; pripojenie a odpojenie telefónu je bleskurýchle a hlavne, bez toho nepríjemného hlasného ding-zvuku. Jednoznačne teda GSMIII v režime HFP odporúčam všetkými desiatimi :)

Odkaz ke komentáři
Co je to rezim HFP?

Ja mam v aute HF BT, ale typ nevim, je to OII model rok 2005 a vidim tel pouze na maxidotu, ale na Columbovi ne.

Nemate nekdo reseni? Podotykam ze mam iPhone, takze nepodporuje rSap.

 

Diky Lada

 

Potřebuješ 1Z0 035 729 B. Mám kdyžtak na prodej.

Dají se použít i jiné jednotky, ale ty nebudou zobrazovat na maxidot.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...