Přejít na obsah

Osvětlení prostoru nohou


Doli

Doporučené příspěvky

Foot Light

 

 

Pro luxusnejsi dojem je mozny pouzit LED svitilnu z Passat CC nebo noveho Allroadu ale ty jsou delane, ze za jizdy mirne pohasnou a sviti porad. Takze neni mozne pouzit vsechny 4ks. Reseni je pouzit dve klasicke svitilny a k nim paralerne napojit LED svitilny.

Menit intenzitu podsviceni lze pres nastaveni v maxidotu.

 

IMG_6653.jpg

 

Ja jsem pouzil dopredu LED svitilny a dozadu prijdou klasicke svitilny.

 

Potrebne dily:

 

Predni:

------

 

2x 4E0947415 LED svitilna 276Kč

2x 4B0971832 svorkovnice k svitilne 75Kč

2x 000979009 piny s kabelem pro svitilnu 63Kč

1x 000979025 piny s kabelem 117Kč

 

 

Zadni:

-----

 

2x 7L0 947 415 svitilna (klasicka) 217Kč

2x 1J0 971 972 svorkovnice k svítilně 45Kč

2x 000979131 piny s kabelem 63kč

2x 1J0973119 svorkovnice 75Kč

2x 1J0973332 svorkovnice 60Kč

2x 000979131 piny s kabelem 63kč

2x 000979132 piny s kabelem 63Kč

 

Montáž:

 

tl01.jpg

 

tl02.jpg

 

tl03.jpg

 

P1010151.jpg

 

P1010153.jpg

 

P1010154.jpg

 

P1010155.jpg

Upraveno uživatelem Doli
Odkaz ke komentáři
Pro luxusnejsi dojem je mozny pouzit LED svitilnu z Passat CC nebo noveho Allroadu ale ty jsou delane, ze za jizdy mirne pohasnou a sviti porad. Takze neni mozne pouzit vsechny 4ks. Reseni je pouzit dve klasicke svitilny a k nim paralerne napojit LED svitilny.

Doli a ak by mi nevadilo žeby za jazdy len pohasli tak sa dajú použiť všetky štyri LED-kové???

Odkaz ke komentáři
Doli a ak by mi nevadilo žeby za jazdy len pohasli tak sa dajú použiť všetky štyri LED-kové???

 

NE.

1. Sviceni za jizdy dela ridici jednotka, nezavisle na typu lampicky. Tj. u octy nesviti, u CC sviti, neni mozno snadno zmenit.

2. Led lampicka z CC je ridici jednotkou octy vyhodnocena jako vadna, takze nesviti vubec. Lze obejit tak, ze se pomoci paralniho zapojeni pouzijou 2 ledkovy a dve zarovkovy. Nebo ctyri ledkovy plus odpor. Nebo ctyri ledkovy a dve daisi zarovky nekde kde nebudou videt.

 

Nebo se pouzijou zarovkovy lampicky, do kterejch se daj ledky takovy, ktery maj dostatecnej prikon (jsou ale drahy) a nebude problem s ridici jednotkou. Tak to mame udelany ja, Vorlajz a Olaf.

Odkaz ke komentáři
NE.

1. Sviceni za jizdy dela ridici jednotka, nezavisle na typu lampicky. Tj. u octy nesviti, u CC sviti, neni mozno snadno zmenit.

2. Led lampicka z CC je ridici jednotkou octy vyhodnocena jako vadna, takze nesviti vubec. Lze obejit tak, ze se pomoci paralniho zapojeni pouzijou 2 ledkovy a dve zarovkovy. Nebo ctyri ledkovy plus odpor. Nebo ctyri ledkovy a dve daisi zarovky nekde kde nebudou videt.

 

Nebo se pouzijou zarovkovy lampicky, do kterejch se daj ledky takovy, ktery maj dostatecnej prikon (jsou ale drahy) a nebude problem s ridici jednotkou. Tak to mame udelany ja, Vorlajz a Olaf.

Dííky za vysvetlenie... :rolleyes:

 

Vorlajzi však by to nesvietilo naplno ale len slabo ako v CC... asi to toľko neruší ak to VW tak robí... ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Jako přijít a vidět tohle pripadne na autě, asi by me to taky poslalo do kolen 🥲
    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
×
×
  • Vytvořit...