Přejít na obsah

spadle dvere O1 prosim o radu


miltas

Doporučené příspěvky

no mě to šlo dobře ,vyšrouboval jsem tu spodní matici na tom vrchním závěsu a vysunul na horu lehce......to musí jít hladce je tam jen čep,který je poměrně na volno,není co by to mělo držet,aby to nešlo......ta část na dveřích(spodní pant) se musí povolit(vyndat šrouby),protože jinak ven dveře nedostaneš. Pant ti zůstane na sloupku a potom se teprve dostaneš na ten šroub pod blatníkem a ještě blbě,chce to torx 45 buď ve tvaru,jako imbus klíč zahnutý,nebo bit 45 a na něj navléknout prstýnek 8mm a přesazovat,vytočit pomalu ven.......

Odkaz ke komentáři

ten zadní vnější šroub je ještě i po oddělání dveří dost utopený v blatníku.Těžko se na něj dostaneš bez sundání dveří, i tak jsem se načapal nepřipraven,že na to nemám dlouhý zahnutý torx 45,pak jsem se tam dostal jen z holým bitem a zmiňovaným 8mm prstýnkem na bitu.....

Odkaz ke komentáři

Aha, to jsem nevedel, ze jsou srouby co drzi pant na sloupku tak tezko pristupny... Srouby co drzi dvere na pantu, tak k tem se da dostat uplne lehce a proto jsem si myslel, ze to tak bude i u sroubu co drzi ten pant na sloupku. Naradi mam myslim slusny, takze by nemel byt problem vsechny srouby povolit a holt kdyztak dvere pujdou dolu...

Odkaz ke komentáři

Tak hotovo, bylo to opravdu za hoďku hotové, nejvíc práce mi snad dalo nasadit tu gumovou průchodku elektriky na sloupek. Ale musel jsem oba šrouby na dveřích vyndat, až pak se mi podařilo dveře sundat, ten jeden spodní, jak píšou v DP prostě nestačil, bylo to tam asi časem přilepené. Pěkně jsem to slícoval a nádhera. Kdyby se někomu nechtělo sundavat dveře, i když to je celkem pohoda, jen jsou těžké, tak na ten jeden spodní šroub by šlo dosáhnout přes podběh, ale demontáž plastových podběhů zabere více času než sundat ty dveře a rozpojit elektriku.

 

P.S.: Proč jsou ty fotky naležato fakt nevím.

post-45-0-40556700-1498374029_thumb.jpg

post-45-0-30050900-1498374041_thumb.jpg

post-45-0-81730200-1498374051_thumb.jpg

Upraveno uživatelem KaJe
Odkaz ke komentáři

Dobra prace :palec: , ja jsem ty dvere nechtel sundavat, protoze mam dodelavane DO a pres pruchodku jsem napojenej na elektriku zamku a samozrejme ten kabel vede primo z jednotky do dveri, takze nikde neni zadny konektor na rozpojeni, ale asi to udelam tak, ze kabel strihnu a pak ho spojim konektorem a bude to do budoucna pripraveny, kdyz by nekdy musely jit dvere dolu. Predpokladam, ze audio kabelaz ma taky konektor na rozpojeni, ze?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...