Přejít na obsah

Upgrade oktávky - SCOUTujeme


Doporučené příspěvky

Ahojte. Mám na vás dotaz. Mohl by mi někdo fundovaný odhadnout cenu upgradu oktávky? Auto je oII, 2006, Kombi, 1,9 tdi 77 kw, 4x4. A oco mi jde: chtěl bych climatronic, maxidot, bolero, úpravu zevnějšku ala scout. S tím, že bych chtěl přední nárazník s čidly a ostřikem kvůli xenonům, které mám.Byl by někdo tak moc hodný a ochotný a vykalkuloval mi na kolik by to všechno mohlo přijít? Myslím+- cenu s prací. A co k tomu bude vše zapotřebí? AŤ nenaletím v prvním servise na nějakou mega cenu... Díky moc. LL

Odkaz ke komentáři
Ahojte. Mám na vás dotaz. Mohl by mi někdo fundovaný odhadnout cenu upgradu oktávky? Auto je oII, 2006, Kombi, 1,9 tdi 77 kw, 4x4. A oco mi jde: chtěl bych climatronic, maxidot, bolero, úpravu zevnějšku ala scout. S tím, že bych chtěl přední nárazník s čidly a ostřikem kvůli xenonům, které mám.Byl by někdo tak moc hodný a ochotný a vykalkuloval mi na kolik by to všechno mohlo přijít? Myslím+- cenu s prací. A co k tomu bude vše zapotřebí? AŤ nenaletím v prvním servise na nějakou mega cenu... Díky moc. LL

Prodej a kup Scouta :smich: bude to ranec

Odkaz ke komentáři
Ahojte. Mám na vás dotaz. Mohl by mi někdo fundovaný odhadnout cenu upgradu oktávky? Auto je oII, 2006, Kombi, 1,9 tdi 77 kw, 4x4. A oco mi jde: chtěl bych climatronic, maxidot, bolero, úpravu zevnějšku ala scout. S tím, že bych chtěl přední nárazník s čidly a ostřikem kvůli xenonům, které mám.Byl by někdo tak moc hodný a ochotný a vykalkuloval mi na kolik by to všechno mohlo přijít? Myslím+- cenu s prací. A co k tomu bude vše zapotřebí? AŤ nenaletím v prvním servise na nějakou mega cenu... Díky moc. LL

 

Napiš uživateli spawnczech-ten už to řešil a navíc umí sehnat nárazníky.

Jinak bych to neviděl na 50 tis,--myslím že by stačilo 35 tis.-hrubý odhad.

Odkaz ke komentáři

co dodat jero ted dela do hond, mohl si to nechat od cesty ale ani ja ti moc nepomuzu, nejlip zksuit kontaktovat nase klubove servisaky. Takovouhle velkou prekopavku bych videll tan na Rolbaře a garnyho. Kdyz budes chvili shanet a nevezmes hned prvni kus a budes delat postupne asi se dostanes na zajimave ceny. Hlavne jsem videl hrozne malo narazniku na scouta na prodej. Skoda ceny jsou kolikrat az neuveritelne premrtene zkusim svuj odhad ale odhad za kolikk to seznes kdyz budes rozumnej. Btw scout ma vyssi podvozek nez 4x4 chces resi i tohle ???

 

climatronic - nevim

maxidot - 3000

bolero - 8000

úpravu zevnějšku ala scout - skoda cena i 15 000

přední nárazník s čidly a ostřikem kvůli xenonům, které mám. - 5000 pokud mas xeny

 

prace nevim 20 hodin po 400 Kc

 

snad to jako nastrel bude ok

Odkaz ke komentáři

Predni naraznik se da sehnat od 2500 - 4000 pouzitej + lakovani

Zadni naraznik je ve vetsine pripadu 3000-4000 + lakovani

Bocni listy lemu blatniku musis koupit novy - pocitej minimalne 8000 (a original)

Zvyseni podvozku se da doladit duralovejma krouzkama do misky - 4000,-

Bolero 7000

Pokud budes chtit i volant 3rameno + pytel tak 5000,-

Climatron + panel ovladani - 2500,- (1den prace ;))

Maxik 3000,-

Parkasistent 4500,-

+- nejakej spotrebak jako mozna vymena jednotky 2000,-

 

Kotel prace ale 40 je realna cena ..

 

Ja nakupuju postupne :D

Odkaz ke komentáři

Super, že jste se rozjeli. Ta cena překopávky climatronicu mě dostala. Nevěřím, že to bude stát jen 2500. Já to chci právě udělat všechno naráz, pže do toho nedělám a chci to mít rychle z krku:-) Je sranda, že blbé nárazníky jsou drařší než elektronické srandičky... no už se těším až se na to na jaře vrhnu. Snad se mi povede třeba i fotoseriálek:-)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

jinak jenom jeste ke scout plastum

 

- zadni naraznik facelift s cidly a vsemi vecmi = 4500 Kc od SpawnCzech - nekupovat na aukru, vyhozeny penize

 

- predni naraznik facelift nastrojeny komplet s cidly a pripravenej na ostriky - 7500

 

- predni naraznik predfacelift - aukro ci nejaky online bazar = 2-4000

+ do nej mrizka (na aukru vzdycky bez ni) = myslim 500 kc - BadyS tady na foru

+ do nej mlhovky - SpawnCzech - myslim 990Kc

+ do nej ramecky mlhovek - cca 300 kc . jELDA CC Autodily - POZOR NUTNO LAKOVAT

 

- bocni prahy a lemy blatniku - aukro - 7500 (pry jsou nalakovane ale nechce se mi tomu verit

 

No a to je snad zatim vsechno :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Jó já nemám 4x4, ale začal jsem scoutovat, ale přestal jsem. Měl jsem přední a zadní nárazník 1500Kč á kus, ale klasika očesaný. Jinak ty černý plasty jsou stříkaný stejnou barvou, jakou se stříkají vnitřní díly Audi A4, rozdíl je jen v technologii nastříku.

 

Pokud budu pokračovat, tak jedině, až mě někdo nabourá a zaplatí to pojišťovna :-).

Upraveno uživatelem Baloo
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...